Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Місяць обізнаності про рак підшлункової залози. Презентація другого циклу програм інформаційного відеопроєкту “ОНКОсвідомість”

Пн, 30/10/2023


1 листопада 2023 о 13.30 в агенції «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «Презентація циклу програм про рак підшлункової залози в рамках інформаційного відеопроєкту «ОНКОсвідомість», присвяченого Всесвітньому місяцю обізнаності про це онкозахворювання». Запрошуємо всіх журналістів та пацієнтські організації на захід.

Листопад – місяць обізнаності про рак підшлункової залози. У світовій статистиці рак підшлункової залози (РПЗ) за показниками смертності займає 7 місце. На жаль, майже 70% хворих українців помирають вже на першому році від встановлення діагнозу, адже в половині випадків діагноз встановлюють на пізніх стадіях.

Саме тому ГО “Українська спілка онкохірургів», разом з ДНП “Національний інститут раку” та KNSKA Agency при підтримці ТОВ “Серв’є Україна” розробили та презентують до місяця обізнаності, цикл з 7 відеопрограм про рак підшлункової залози в рамках проєкту «ОНКОсвідомість».

Учасники заходу:

Олена Єфіменко

генеральна директорка ДНП “Національний інститут раку”

Андрій Лукашенко

заступник генерального директора ДНП “Національний інститут раку” з наукової роботи; голова ГО “Українська спілка онкохірургів”

Клаврель Ніколя Бертран

Генеральний директор ТОВ “Серв’є  Україна”

Модератор:

Ольга Канська – фахівчиня з комунікацій, засновниця агенції KNSKA та генеральна продюсерка інформаційного відеопроєкту «ОНКОсвідомість»

Адреса агенції «Укрінформ»: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected] та +380672491667, Роман.

Акредитація триватиме до 20:00  31 жовтня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, email та мобільний номер телефону

Захід також транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу за посиланням: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

В рамках презентації буде надана інформація:

  1. щодо статистичних даних захворюваності, смертності та діагностики раку підшлункової залози серед різних груп населення в Україні за останні 2 роки;
  2. щодо динаміки захворюваності та особливостей лікування під час війни;
  3. про перші симптоми раку підшлункової залози та на що саме необхідно звертати увагу різним віковим категоріям для ранньої самостійної діагностики захворювання;
  4. про новітні ефективні методи діагностики та лікування раку підшлункової залози в Україні та світі.

Нагадаємо:

“ОНКОсвідомість” – це цикл відеопрограм, в яких провідні фахівці, досвідчені лікарі надають вичерпні відповіді на часті запитання пацієнтів та їх родичів, розвінчують міфи та дають корисні поради. У випусках можна отримати вичерпні відповіді не тільки про своєчасну діагностику раку, а й про те, як і коли необхідно її здійснювати, як стабілізувати психічний стан хворого, як обрати свого лікаря та не помилитися в терапії. Проєкт покликаний, перш за все, підвищити онко свідомість серед населення. “ОНКОсвідомість” дозволить розширити межі обізнаності, надавши тисячам українців спеціалізовану інформацію про рак.