Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Медичний фронт НІР

Чт, 04/05/2023


З перших днів війни Національний інститут раку не тільки безперервно продовжує опікуватися здоров’ям цивільних українців у режимі нон-стоп. Ми допомагаємо лікарям на фронті та військовим. Співпрацюємо з різними фондами та благодійними організаціями, для того, щоб разом робити допомогу потужною та професійною.Тримаємо медичний фронт. Кожен співробітник інституту робить все можливе, щоб наблизити скоріше Перемогу. Хто справою, хто порадою, хто зв‘язками. Ми і лікуємо, і волонтеримо.

Зокрема, на цьому тижні 3 нових і сучасних реанімобілі було доставлено на Донеччину. Завдяки генеральному директору інституту Олені Єфіменко та заступнику директора з лікувально-координаційної роботи Олександру Яцині 3 автівки, наповнені ліками та благодійною допомогою, дісталися до військових підрозділів і медичних закладів на Сході країни.

Це багатофункціональні, спеціальні автівки з медичним обладнанням. Конструкція машина дозволяє максимально стабілізувати хворого.

Крім того, в машинах зручний салон, який полегшує доступ медичного персоналу до хворого.

Реанімобілі оснащені необхідним набором реанімаційного обладнання, що розширює можливості допомоги лікарської бригади під час транспортування пацієнта. Є можливість увімкнути ШВЛ, апарати штучного дихання, інше обладнання. І, звичайно, в кожній машині є всі медичні препарати, які можуть знадобитися в екстрених ситуаціях.

Продовжуємо наближати Перемогу разом! І над раком, і над ворогом!