Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Матері хворих дітей України об’єднуються для зупинення бомбардувань України

Чт, 09/03/2023


Матері хворих дітей України об’єднуються для зупинення бомбардувань України. Щоб їхні діти могли лікуватись тут, на своїй землі.

Кожна дитина у світі має право на безпечне лікування без здирань від постійних ракетних обстрілів там, де її лікар. Кожна дитина має право лікуватися і жити на своїй землі.
Звертаємось до всіх матерів діток, що хворіють. До всіх лікарень і ЗМІ з проханням підтримати ініціативу, долучитися та об’єднатися. Разом сильніші.

Текст листа матерів:
Ми, матері онкохворих дітей, які проходять лікування в дитячому онкологічному відділенні Національного Інституту Раку. Наші діти щодня вимушені боротись проти онкології в умовах війни, де ворог не задумуючись наносить щодня ракетні удари по всім жилим об’єктам включаючи лікарні! Вже понад рік щодня під час постійних повітряних тривог ми з лікарями і дітьми ховаємось в коридорах та підвалах, що ускладнює всі процеси лікування як фізично, так і психологічно.

Але ми віримо в українську медицину та українських лікарів і не хочемо покидати нашу країну! Ми знаємо, що тут наших дітей вилікують. Ми пишаємось українськими лікарями, які виборюють життя нашого майбутнього. Ми залишаємось і будемо далі лікувати наших дітей на нашій рідній українській землі під керівництвом найкращих лікарів онкологів України.

Кожна дитина у світі має право на безпечне лікування без здирань від постійних ракетних обстрілів там, де її лікар. Кожна дитина має право лікуватися і жити на своїй землі.

Тому зараз, Ми матері ОНКОХВОРИХ дітей, звертаємось до матерів ВСЬОГО СВІТУ з проханням про допомогу в припиненні нещадного російського вторгнення в Україну. Звертаємось до таких самих матерів, хто знає силу материнської віри та любові. Ми ПРОСИМО зробити все що ви можете, щоб ворог залишив нашу Україну в спокої та дав змогу нашим дітям пройти в спокої важкі курси хіміотерапії та операційні втручання. Ми просимо не мовчати кожну жінку і діяти по всьому світу за покликом серця. Голосом, листами, маршами. Діяти, щоб припинити обстріли України.

Допоможіть хворим дітям України – НАШИМ ДІТЯМ – лікуватися безпечно вдома! Допоможіть дати шанс лікуватися в українських лікарів, в українських лікарнях! Без обстрілів!

РЯТУЙТЕ ДІТЕЙ УКРАЇНИ

Недавні записи