Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Листопад традиційно вважається місяцем обізнаності про чоловіче здоров’я

Пн, 09/11/2020


У листопаді лікарі НІР та тисячі чоловіків в усьому світі долучаються до інформаційної компанії #Мовембер.

Впродовж листопада вони відрощують вуса, змінюючи свій звичайний імідж на вусачів, – це привертає увагу оточуючих і є початком розмови про існуючі проблеми чоловічого здоров’я – рак простати та рак яєчка і чоловічу депресію.

Кампанія направлена на поширення інформованості суспільства до найчастіших онкологічних проблем сильної статі має на меті підвищення виявлення захворювань на ранніх стадіях, коли хвороба є виліковною.

В Україні щорічно діагностується майже 8000 нових випадків захворювання і, нажаль, кожний 5-й не переживає і року з моменту діагнозу, що пов’язано з високим виявленням запущених невиліковних cтадій хвороби. Близько 40% пацієнтів виявляються на ранніх стадіях, коли можливо провести оперативне лікування або променеву терапію і перемогти недуг.

Національний Інститут Раку і одним з основних установ нашої держави, де консультується кожний 5-й новий випадок раку простати.

За останні 5 років в інституті проведено понад 1000 оперативних втручань як відкритим так і малоінвазивним лапароскопічним методом.

Понад 500 пацієнтів проліковано в відділенні променевої терапії. Наші лікарі є активними учасниками кампанії Мовембер з 2014 року, постійно приймають участь в телевізійних ефірах та шоу де розповідають про найчастіші онкозахворювання чоловіків. Тож відрощуємо вуса та разом «Змінимо обличчя чоловічого здоров’я».

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інституту раку, Клініка №2, відділення онкоурологіїТелефон: +38 (044) 257-43-19Електронна адреса: [email protected]