Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Лікарі дитячого відділення онкології співпрацюють з St. Jude Global Alliance

Чт, 27/05/2021


Для забезпечення права кожної дитини на спеціалізовану високо кваліфіковану допомогу з метою організації суспільної праці в Євразійському регіоні у 2018 році був створений St. Jude Global Alliance.
Інтернет-спільнота лікарів St. Jude Global Alliance дає змогу клінічним групам, дослідникам, політикам та іншим людям у всьому світі співпрацювати, спілкуватися та обмінюватися ресурсами та досвідом для підтримки спільної мети – покращення рівня виживання дітей, хворих на рак.
Від грудня 2018 року відділення дитячої онкології Національного інституту раку є одним із перших установ, що увійшли до складу Альянсу.
В складі робочої групи наші лікарі мають можливість прогресивного розвитку для планування забезпечення і подальшого впровадження змін до своєї щоденної роботи, спираючись на досвід провідних клінік світу.
Кожного тижня відбуваються онлайн зустрічі, де створені робочі групи за напрямами освіта, догляд за пацієнтами, організація системи охорони здоров‘я, наукові дослідження, сестринська справа обговорюють актуальні питання для досягнення місії покращення результатів лікування дітей з онкологічними та гематологічними захворюваннями у світі.
На сьогодні Альянс нараховує 100 інститутів з 57 країн світу, охоплюючи не тільки територію Євразії.

Недавні записи