Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Команда Інституту відвідала лікарні Стамбула (Туреччина)

Вт, 03/08/2021


В рамках відрядження до Туреччини команда НІР відвідали одну з міських лікарень Стамбулу
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi.
Лікарня складається з 8 окремих корпусів, по суті, власне окремих лікарень.
У закладі зараз працює 9000 медпрацівників і з часом планується збільшити цю кількість до 14 000.
Тут 2700 ліжко-місць і найбільше реанімаційне відділення в країні на 500 місць.
У Туреччині успішно працює програма розвитку міських лікарень, яка передбачає будівництво нових закладів. Проект даної лікарні поступово реалізовувався декілька років, але був швидко завершений і лікарня відкрилася швидше у зв’язку з початком пандемії коронавірусу.
Відвідали онкологічну лікарню, оглянули відділення і дуже довго не могли завершити розмови з колегами, адже нам цікавий досвід закладу і в організації маршруту пацієнтів (бо тут немає черг), і робота й функції поліклінічного відділення, і робота денного стаціонару, і організаційні та адміністративні аспекти.
Ще вдалось провести плідну зустріч з мерією міста Стамбула. İstanbul Büyükşehir Belediyesi.
Говорили про медичне страхування, яке показує хороші результати та дає доступ людям до необхідної їм медичної допомоги.
Співвідношення між державним та приватним страхування чітко йде на користь державного – близько 98% громадян застраховані саме у державних страхових.
Також в Туреччині поєднані медицина та соціальний захист, це не окремі департаменти, а спільна синхронна робота усіх. Це гарний приклад комплексного підходу. Також Стамбул має хороший позитивний досвід і в попередженні ковід, розгортанні лікарень у швидкі темпи та відсутність захворювання на ковід у центрах для людей похилого віку.
“Для нас ця поїздка вкрай корисна, адже даний заклад є державний, як і наш інститут, він зумів залучити ще й приватних інвесторів і цей досвід варто вивчати. Національний інститут раку — це заклад, який потребує змін та втілення кращого світового досвіду як в організації надання медичної допомоги, так і в аспекті можливості залучення додаткових джерел фінансування та раціонального використання наявних ресурсів” – зазначив Андрій Шипко що виконує обов’язки директора НІР.
Генеральне консульство України в Стамбулі /Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu