Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Команда ДНП «Національний інститут раку» вирішила написати відкритий лист до директорки інституту, Олени Володимирівни Єфіменко

Пн, 08/05/2023


Шановна Олена Володимирівна, зірки зійшлись так, що доля Національного інституту раку, його трансформація та реорганізація, ще й під час війни, випали на Ваші плечі.

І з 28 листопада наша команда разом зі всіма пацієнтами інституту у Ваших руках.

Як свідчать результати нашої роботи під Вашим керівництвом, за ці майже пів року великої турбулентності, ми з Вами долаємо всі труднощі з гордістю. Це мотивує і наповнює нас вірою в скорішу Перемогу, як над ворогом, так і над викликами, що стоять перед нами у сьогоденні.

Колектив Вашої команди, співробітники інституту — це професійні лікарі, які лікують, навчають, викладають, друкують. Вони завжди прагнуть до розвитку та досягнення нових вершин у лікуванні раку. Ваші командні зусилля та співпраця не лише гарантують їхній особистий успіх, результати нашої спільної роботи гарантують успіх інституту в цілому. Ми бачимо, що Ви поважаєте свій колектив, а це сприяє нашому росту та дозволяє досягати значних результатів у всіх напрямках онкології. Тож хай Ваша Мудрість і далі допомагають нам залишатися кращими.

«Хвороби лікують лікарі», а Ваше управління забезпечує прийняття дій, які дозволяють не тільки зберегти життя багатьох, а й дізнатися, що з точки зору організації роботи інституту тут не буде недоліків. Ваш досвід управління може бути прикладом для розкриття нових можливостей і досягнення високих результатів. Тож хай Вам щастить в цьому напрямку й далі.

Колектив Вашого інституту у Ваш ювілей, хоче побажати Вам міцного здоров’я, добробуту, нових досягнень та успіхів у роботі. Вдячні за Ваші зусилля та підтримку, нестримне бажання зробити інститут ще сильнішим і віримо, разом ми будемо набувати досягнень в удосконаленні та підвищенні якості надання медичних послуг. Дякуємо Вам за сміливість бути поряд сьогодні. Сміливість йти вперед. Долати труднощі та змінюватись в онкологічний заклад Світового рівня.

І пам’ятайте, кожна Ваша перемога у роботі — це перемога цілого інституту і підтримка нашого колективу у єдності. Тож Перемог нам всім!

З ювілеєм!

З повагою та вдячністю за вашу працю, Колектив ДНП «Національний інститут раку» МОЗ України