Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: ІnfoDay для НГО, медзакладів та наукових установ на отримання грантів програми EU4Health 2023

Пт, 30/06/2023


HaDEA (Європейська агенція з охорони здоров’я та цифрових технологій) запрошує громадські ініціативи та організації у сфері охорони здоров’я на інформаційну сесію щодо підготовки заявок та конкурсних пропозицій на отримання грантів програми EU4Health 2023.

В рамках робочої програми EU4Health на 2023 рік HaDEA оголосила 12 конкурсів, які фінансуватимуть ініціативи та програми у напрямах доступу до медичної допомоги, ментального здоров’я, неінфекційних захворювань, онкології, медичного обладнання. 

Загальний бюджет відкритих конкурсів становить 19 960 000 євро. 

Кінцевий термін подачі заявок – 17 жовтня 2023 року до 17:00 (CET). 

Участь у цих конкурсах можуть брати:

  • наукові та навчальні заклади,  
  • науково-дослідні інститути, 
  • лікарні, 
  • приватні заклади та організації у сфері охорони здоров’я, 
  • громадські та пацієнтські організації.

Детальніше про оголошені конкурси — на сайті Європейської комісії.       

Спеціальна інформаційна сесія від HaDEA, за участю Генерального директора Єврокомісії з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів (DG SANTE), Генерального директора з питань готовності та реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я (DG HERA) та Генерального директора з енергетики (DG ENER) відбудеться 30 червня 2023 року, в режимі онлайн-конференції. Під час зустрічі представники профільних агенцій Єврокомісії презентують деталі підготовки грантових заявок, контекст, цілі та очікуваний вплив від ініціатив та проєктів, що втілюватимуться в рамках 12 напрямів відкритих конкурсів програми EU4Health 2023.

Коли: 30 червня 2023 року, з 11:00 до 17:10 (Kyiv time)

Формат: онлайн

Реєстрація за посиланням

Ознайомитися з програмою

Довідка:

Програма «EU4Health» створена країнами-членами ЄС для щорічного фінансування низки пріоритетних напрямів в охороні здоров’я ЄС та країнах-учасницях. EU4Health є четвертою та найбільшою програмою охорони здоров’я ЄС і триватиме з 2021 по 2027 рік. 

Програма EU4Health виділятиме 5,3 мільярда євро впродовж дії програми на покращення та зміцнення здоров’я, щоб зменшити тягар інфекційних і неінфекційних захворювань шляхом:

  • захисту людей від серйозних транскордонних загроз здоров’ю;
  • покращенню наявності та доступності ліків, медичних приладів та інших продуктів;
  • зміцнення національних систем охорони здоров’я.

15 липня 2022 року між Україною та Європейським Союзом підписано угоду про участь нашої держави у програмі EU4Health. Угода дозволила Україні отримувати фінансування ЄС у галузі охорони здоров’я на рівних умовах із країнами ЄС, Норвегією та Ісландією.