Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: ІІ З’їзд цитопатологів України: «Можливості морфологічних методів в верифікації пухлинних і непухлинних захворювань на сучасному рівні»

Пт, 10/11/2023


6-7 листопада 2023 року відбувся ІІ З’їзд цитопатологів України, організований провайдером освітніх заходів ДНП «Національний інститут раку» та ГО «Українська Асоціація цитопатологів».

Відкрила З’їзд голова оргкомітету – генеральний директор ДНП “Національний інститут раку” Олена Єфіменко, яка відмітила, що саме в Інституті відбулось становлення вітчизняної цитопатології та всіх етапів її історичного розвитку. Олена Володимирівна підкреслила, також, необхідність запровадження спеціальності  «Цитопатологія».

Голова оргкомітету З’їзду Олена Єфіменко подякувала співробітникам інституту за розвиток цитопатології в надзвичайно складних умовах воєнного стану та їх активний обмін досвідом з фахівцями і лікарями інших наукових освітніх установ та закладів охорони здоров’я з метою безперервного професійного  розвитку та підвищення кваліфікації лікарів на благо наших пацієнтів!

З привітальним словом  виступила співголова оргкомітету:  ст. наук. сп., д.м.н., проф. Л.С. БолговаПрезидент ГО «Українська асоціація цитопатологів», яка підкреслила важливість предмету цитопатологія для лікарів різних профілів – цитопатологів, патологоанатомів, лікарів клінічної лабораторної діагностики, в тому числі лікарів загальної практики – сімейної медицини, фахівців судово-медичної цитопатології та гістологіїї, біології,  студентів медичних та біологічних вузів України, а  також науковців сфери охорони здоров’я, які активно розробляють нові сучасні підходи та  проваджують  основні принципи, методи  цитологічної диференційної діагностики доброякісних та злоякісних пухлин людини різних локалізацій   і різного  ґенезу, які можна використовувати в умовах поліклініки, в стаціонарі і під час операції, з метою вибору ефективного лікування, націлені на збереження якості життя, працездатності українців, як трудового потенціалу країни, особливо в складний час.

В роботі ІІ З’їзду цитопатологів на базі ДНП «Національний інститут раку зареєстровано понад  150  учасників. В кінці роботи З’їзду учасниками було прийняте рішення направлене на необхідність використовувати додаткові методи дослідження для оптимально вірного морфологічного діагнозу

Захід передбачає отримання сертифікату з БПР 30 балів за доповідь і 10 балів за участь.

Дякуємо організаторам З’їзду та всім фахівцям, які приймали активну участь в заході безперервного професійного розвитку.

Начальник науково-освітнього відділу                               Наталія Банковська