Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Фахівці НІР взяли участь у конференції “Дніпровські читання”

Вт, 20/07/2021


Вже 11-ту конференцію онкологів «Дніпровські читання» відкривала команда лікарів Національного інституту раку.
Цього року робота онкологічної конференції відбувалась за трьома секціями: хірургічна, терапевтична, радіологічна.З колегами заслухали доповіді фахівців з України, Німеччини, Білорусі, Великої Британії, Греції, Португалії, Грузії, Італії. Учасники конференції та наші фахівці Віталій Звірич Youry Kondratsky Stakhovsky MD презентували нам сучасні погляди та успішні досягнення багатьох галузей медицини, які об’єднані в мультидисциплінарну команду боротьби проти раку.
Дніпровська медична школа завжди славилася сильною підготовкою, чіткою організацією і вихованням фахівців міжнародного рівня. Система роботи наших онкологічних клінік — одна з кращих систем, які дісталися нам у спадок з радянських часів нашої вже 100-річної історії боротьби з онкологією.
Боротьби за найцінніше — за здоров’я і життя людини. У країнах Євросоюзу тільки говорять про необхідність створення подібної системи.
А у нас завдяки нашій спільній роботі система активно продовжує рости й розвиватися.
Вся команда Національного інституту раку готові допомогти кожному співробітнику галузі онкології. Виступити координаційним, консультативним центром для підтримки та розвитку обласних диспансерів на всіх медичних і державних рівнях.
– Колеги, я запрошую відновлювати та налагоджувати нашу з вами комунікацію, частіше бачитися, телефонувати й розширювати наше вітчизняне та міжнародне співробітництво!
Сьогодні я радий обмінятися з вами досвідом і разом виробити для нашої країни нові методи підтримки та розвитку вітчизняної онкослужби – зазначив Андрій Шипко що виконує обов’язки директора НІР.
“Дніпровські читання” — це багатий врожай знань та вражень, який є корисною зброєю в захисті здоров’я та якості життя онкологічних хворих.

Недавні записи