Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Ціп Наталія Павлівна

Чт, 04/03/2021


Спеціалізація: онкологія, онкогінекологія.

Стаж роботи за спеціальністю: 19 років.

Кваліфікаційна категорія: вища.

Дипломи та ліцензії: у 1990 році закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету за спеціальністю “Лікувальна справа”, диплом кандидата медичних наук, диплом доктора медичних наук (спеціальність 14.01.07 – онкологія).

З 1990 по 1991 рр. – лікар-хірург Шосткінської ЦРЛ Сумської області.

З грудня 1991 по грудень 1994 рр. – аспірант Інституту онкології АМН України за спеціальністю “онкологія”. Після захисту кандидатської дисертації “Ендокринна функція тимусу та деяких інших залоз внутрішньої секреції при трофобластичній хворобі” в січні 1995 року зарахована на посаду молодшого наукового співробітника відділення онкогінекології Інституту онкології АМН України.

З 2003 р. по сьогодні – старший науковий співробітник відділення онкогінекології Національного інституту раку.

У 2013 р. захистила докторську дисертацію на тему «Злоякісні трофобластичні пухлини, ініційовані міхуровим заносом: епідеміологія, особливості діагностики, прогнозування і тактика лікування».

Основні напрями наукових та практичних досліджень: органозберігаюче лікування онкогінекологічних хворих; розробка та впровадження в клінічну практику стандартів діагностики та лікування онкогінекологічних захворювань.

Наявність науково-практичних публікацій: автор 130 наукових праць, 9 патентів на винахід.

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: неодноразово виступала з науковими доповідями на з’їздах, конгресах, пленумах, конференціях, семінарах в Україні та за кордоном.

Членство в організаціях: член Асоціації гінекологічних онкологів України та Європейського товариства гінекологічної онкології (ESGO).

Улюблене висловлювання (вираз, афоризм): «Подобно кожаным ножнам для человека тело. Душа в них – меч, и лишь душа в бою решает дело» (Джами).

Зв’язок у Facebook