Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Смоланка Іван Іванович молодший

Вт, 03/08/2021


Смоланка Іван Іванович молодший хірург- онколог
У 2016 році закінчив Національний медичний університет імені О.О Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа». Після закінчення університету вступив до Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Клінічна онкологія». Після завершення інтернатури проходив спеціалізацію за спеціальністю «онкохірургія» на базі Національного інституту раку.

У 2017 році пройшов конкурс та стажування в Bellvitge University Hospital (Barcelona) у відділенні пластичної та реконструктивної хірургії від IFMSA (international federation medical students association).

З 2018 року хірург-онколог Національного інституту раку науково-дослідницького відділення пухлин молочних залоз і реконструктивної хірургії.

2018 – 2021 рр. навчання в Європейській школі пластичної та реконструктивної мікрохірургії в Universitat Autonoma de Barcelona (Міжнародний диплом з пластичної та реконструктивної мікрохірургії, Maters Degree in reconstructive microsurgery).

У 2019 р. на конкурсній основі переведений на посаду молодшого наукового співробітника н/д відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного інституту раку.

З жовтня 2019 року – по лютий 2020 р. пройшов курс спеціалізації за спеціальністю «Хірургія»  при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика на базі НАН НІХТ імені О.О. Шалімова.

У вересні 2020 р. на конкурсній основі переведений на посаду молодшого наукового співробітника н/д відділення мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії НАН НІХТ ім. О.О. Шалімова.

У жовтні 2020 року на конкурсній основі вступив до аспірантури НАН НІХТ ім. О.О. Шалімова на базі н/д відділення мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії.

У липні 2021 р. обраний головою Ради молодих вчених Національного інституту раку.

Основні напрями наукових та практичних досліджень: розробка методів лікування місцево-поширеного раку грудної залози, пластична та реконструктивна хірургія грудної залози, реконструктивна мікрохірургія у пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Дослідницька робота в Universitat Autonoma de Barcelona з розробки реконструктивних підходів пацієнтів після радикального онкологічного лікування при раку грудної залози.

Наявність науково-практичних публікацій: Має 8 статей, 1 інформаційний лист, 1 методичну рекомендацію.

Членство в організаціях:

  • Member of European Society of Medical Oncology (ESMO)

  • Member The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS)

  • Member of World Society of Reconstructive Microsurgery (WSRM)

  • Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних, естетичних хірургів(ВАПРЕХ)

Контакти:

ivan.smolanka@gmail.com