Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Ращупкіна Ольга Андріївна

Вт, 11/10/2022


Лікар-рентгенолог, стаж роботи в інституті  3 роки.
Освіта: Національний медичний універститет імені О.О.Богомольця 2011 — 2017. Здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікакційний рівень спеціаліст; спеціальність Лікувальна справа; професійна кваліфікація лікар. Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика 2017-2019. Проходження інтернатури за спеціальністю радіологія. Здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Радіологія».

2019 – Проходження курсів спеціалізації з рентгенології. Здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Рентгенологія».
Досвід роботи: Національний інститут раку: З 2016 року під час навчання в університеті працювала сестрою медичною маніпуляційною у відділення променевої діагностики в кабінеті МРТ, приймала активну участь в проведенні досліджень пацієнтів. Здобула навички проведення МРТ-досліджень голови та шиї, органів черевної порожнини та тазу, кінцівок, а також методиками внутрішньовенного болюсного контрастного підсилення. Під час проходження заочних циклів інтернатури оволоділа навичками з проведення рентгенологічних досліджень, основ ультразвукової діагностики, КТ-діагностики. Особливу увагу приділила МРТ дослідженню малого тазу у жінок при пухлинних захворюваннях тіла та шийки матки, яєчників.