Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Губанов Дмитро Михайлович

Пт, 20/01/2023


Лікар УЗД другої категорії.

Протягом 9 років працював лікарем-хірургом хірургічного відділення Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання, з 2002 року – лікарем-хірургом хірургічного відділення Діагностичної служби Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО). Основним напрямком лікувальної роботи є виконання черезшкірних пункційних втручань під контролем променевих методів візуалізації (УЗД, КТ) з лікувальною метою або для отримання матеріалу для морфологічного дослідження.

Володіє навичками ультразвукової діагностики захворювань щитоподібної, молочних залоз, органів черевної порожнини, грудної клітки, заочеревинного простору, щелепно-лицевої ділянки та ін.

У повному обсязі володіє технікою малоінвазивних втручань під ультразвуковим і КТ-контролем за 45 методиками: 20 (44,5%) діагностичними – тонкоголкові аспіраційні, пункційні, трепанбіопсія щитоподібної та молочної залоз, органів та неорганних утворень грудної клітки, черевної порожнини, заочеревинного простору, щелепно-лицевої ділянки, опорно-рухового апарату, шкіри та підшкірної клітковини та ін. при вузловій та дифузійній патології, і 25 (55,5%) лікувальними – аспірація та дренування кіст і абсцесів різної локалізації із застосуванням, при необхідності, склеротерапії, біліарна декомпресія, етанолова, термічна і лазерна деструкція добро- та злоякісних, в т.ч. метастатичних новоутворень; введення лікарських препаратів безпосередньо в патологічне вогнище; лікування лігатурних свищів, малоінвазивне видалення чужорідних тіл та ін. Виконує діагностичні та лікувальні малоінвазивні пункційні втручання під УЗ-контролем за ургентними показаннями нетранспортабельним хворим і пацієнтам у тяжкому соматичному стані з використанням портативного УЗ-сканера з виїздом до пацієнта в інші відділення, денні стаціонари та амбулаторно.

 

Загальний лікарський стаж становить 21 рік. Обсяг лікувальної роботи становить в середньому щорічно 2000-2500 прийнятих пацієнтів, 2000-2500 ультразвукових оглядів (в т.ч. контроль після малоінвазивних втручань), 600-800 малоінвазивних операцій та маніпуляцій за складними методиками.

Має 23 публікації у вітчизняних наукових виданнях, три патенти, в т.ч. один міжнародний патент на винахід, досвід виступів на профільних наукових форумах. З 2015 року – кандидат медичних наук за спеціальністю «Променева діагностика і променева терапія», дисертаційна робота «Діагностика і лікування лігатурних свищів під ультразвуковим контролем» виконана в області інтервенційного ультразвуку.

 

З лютого 2018 року по сьогоднішній день – лікар ультразвукової діагностики відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії, інтервенційної радіології.