Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Черних Юрій Анатолійович

Ср, 24/03/2021


Посада: Завідувач відділення онкогінекології
Спеціалізація: онкогінекологія, акушерство та гінекологія, ультразвукова діагностика, організація й управління охороною здоров’я.
Дипломи та ліцензії:
Після закінчення у 2004 році Луганського державного медичного університету, працював доцентом кафедри «Акушерства та гінекології», головним спеціалістом з «Акушерства та гінекології» Луганської цивільно-військової адміністрації.
Диплом магістра з «Публічного управління та адміністрування» Національної академії державного управління при Президентові України, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «акушерство та гінекологія», сертифікат лікаря-спеціаліста «онкогінекологія», перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «ультразвукова діагностика», сертифікат лікаря-спеціаліста «організація й управління охороною здоров’я».
Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Профілактика ускладнень після тотальної гістеректомії з приводу доброякісних процесів матки» (спеціальність 14.01.01 акушерство та гінекологія).
Основні напрямки наукових та практичних досліджень: лапароскопічна хірургія органів малого тазу та черевної порожнини, хірургічне та комбіноване лікування рецидивів та місцево розповсюджених пухлин органів тазу, реконструктивна хірургія піхви та урогенінтальних ускладнень, лікування нетримання сечі.
Автор та співавтор 20 наукових робіт у фахових виданнях як України, так і закордону, автор запатентованої корисної моделі «Спосіб профілактики пролапсу кукси піхви при тотальній гістеректомії».
Працюю над захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Контакти:
Тел. 050-571-30-84
e-mail: [email protected]
Зв’язок у Facebook