Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Рання діагностика раку – запорука його подолання!

Сб, 10/02/2024


Вся практична медицина базується на класичному принципі: «захворювання легше попередити, ніж лікувати», і цей принцип особливо актуальний для онкології.

Сьогодні у всьому світі для профілактики раку надається велике значення – інформування населення.

І саме вчасне звернення до лікаря, рання діагностика запобігають розвитку онкозахворювань та рятують життя.

Усвідомлюючи усю важливість профілактики онкохвороб, фахівці Національного інститут раку на запрошення керівника КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня», здійснили виїзд в Київську область, з метою обстеження жителів Баришівської громади.

Нажаль, за даними обласного канцерреєстру в 2023 році у Баришівській громаді зареєстровано 77 нових випадків на злоякісні новоутворення, у 2022-ому – 63.

Всього на обліку перебуває 1351 онкологічно хворий.

​Галини Буняк – генеральна директорка КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня» повідомила, що у Баришівській громаді відмічається висока летальність з приводу онкозахворювань, а саме-в минулому році померло 59 осіб (у 2022-ому – 42), при чому, із кількості вперше взятих на облік – 20 осіб померло у період до року з часу встановлення діагнозу.

Лікарями нашого Інституту обстежено 243 особи, із них 45 осіб направлено на дообстеження та встановлено 3 випадки онкозахворювання.

Цифри вражають!

​Дякуємо нашим лікарям – Рекуті Аліні, Гречку Богдану, Костюченку Євгену, Гаіні Богдану за віддану працю та небайдужість до здоров’я нашого населення.

​Дякуємо Галині Буняк – генеральній директорці КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня» за піклування про здоров’я мешканців Баришівської громади, які в умовах війни тримають тил.

​Хочеться ще раз нагадати!!!

Рання діагностика раку – запорука його подолання!