Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Вітаємо генеральну директорку ДНП «Національного інституту раку» Єфіменко Олену Володимирівну з Днем народження!

Вт, 07/05/2024


Вельмишановна Олена Володимирівна!

З нагоди вашого Дня народження  хочемо висловити щирі вітання та подяку за Ваше неперевершене керівництво та велику роль, яку Ви відіграєте у житті нашого колективу. Ваша сила, розуміння,  лідерство, відданість та мудрість надихають наш колектив.

Навіть у небезпечних часах Ви не здаєтесь, а навпаки, виступаєте з силовим запалом і вирішуєте найскладніші завдання. Під Вашим керівництвом, ми ростемо і розвиваємося, набуваємо навичок і досягаємо нових висот.

Ви розумієте важливість кожного члена команди та створюєте атмосферу взаєморозуміння і співпраці. Ваша присутність надає нам надію та впевненість у майбутньому. Ви стоїте на передовій, захищаючи наші цінності і безпеку. Ваше керівництво виявляється не тільки у робочих питаннях, а й у підтримці та піклуванні про нас. Ви – наша надія, приклад сили та елегантності.

В цей прекрасний день бажаємо Вам неймовірного щастя, здоров’я та безмежного процвітання. Нехай Ваші мрії здійснюються, а робота приносить задоволення та вдячність. Ви заслуговуєте на всі найкращі речі у світі!

Нехай Вас завжди супроводжує доля української героїні, яка несе у собі мудрість наших предків і віддається на благо нашої держави. Продовжуйте свою неймовірну подорож в ролі керівника з силою та впевненістю. Щиро дякуємо Вам за Ваше чудове керівництво, Вашу мудрість та нашу спільну працю.

Від імені трудового колективу, Профспілковий комітет