Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Міжнародна науково-практична конференція «СОУУ-2024. Досягнення і перспективи в лікуванні пухлин та захворювань сечостатевої системи». 19-20.04.2024

Вт, 30/04/2024


19-20 квітня у Києві пройшла Міжнародна науково-практична конференція «СОУУ-2024. Досягнення і перспективи в лікуванні пухлин та захворювань сечостатевої системи».

Організаторами конференції виступили: ДНП «Національний інститут раку», «Спілка онкоурологів України (СОУУ)» та «Центр сучасної урології» за підтримки Українського медичного міждисциплінарного альянсу «Хелсхаб».

Мета конференції – освітлення останніх досягнень в онкоурології, пластичній та реконструктивній урології, а також у скринінгу, ранній діагностиці та онкоурологічних захворювань.

У конференції взяли участь 450 учасників (offline/online). 
Виступило понад 30 вітчизняних та закордонних топспікерів, які всебічно висвітили теми пластичної та реконструктивної урогології та онкоурології в умовах війни, діагностики та досягнень в лікуванні пухлин та захворювань сечостатевої системи, зокрема нирково-клітинного раку, раку верхніх сечовивідних шляхів та сечового міхура.

Генеральна директорка ДНП «НІР» Олена Єфіменко розповіла про плідний досвід Інституту з військовими медиками та необхідність формування нових напрямків та шляхів лікування травматичних пошкоджень сечостатевої системи і урології, що дозволить суттєво підвищити ефективність реабілітації чоловіків, а також розвитку Вітчизняної військової хірургії та пластичної урології.

Без сумніву, такі науково-практичні заходи несуть нові знання, удосконалюють досвід та об’єднують роботу урологів, онкологів, радіологів, променевих терапевтів та інших фахівців заради збереження чоловічого здоров’я та сприяють розвитку онкоурології в Україні.