Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 11-14 березня 2024 року на базі клініки Protez Foundation (м. Свалява) відбулася фахова школа «Вдосконалення в протезуванні і реабілітації людей з ампутаціями кінцівок»

Пн, 01/04/2024


У м. Свалява з 11-14 березня на базі клініки Protez Foundation проходила фахова школа «Вдосконалення в протезуванні і реабілітації людей з ампутаціями кінцівок».

Цей захід був організований спільно з ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» та PROTEZ FOUNDATION, в межах міжурядової програми співпраці між Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством охорони здоров’я Французької республіки.

Провідні французькі фахівці, експерти з протезування, ортезування та реабілітації. обʼєднання «UGECAM Nord-Est» провели навчання для 25 колег з різних регіонів України, до якого були залучені і фахівці відділення фізичної та реабілітаційної медицини ДНП «Національного інституту раку».

Тренінг був надзвичайно корисним та цікавим. В рамках програми були розглянуті практичні аспекти реабілітації людей з ампутаціями кінцівок. Кожен лекційний день супроводжувався розбором клінічних випадків та практичними завданнями.

Наші фахівці будуть використовувати отримані знання та практичні навички  в роботі мультидисциплінарної команди для підвищення якості реабілітаційної допомоги на благо українських пацієнтів.