Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: У Науково-клінічному відділі дитячої онкології НІР зворушливо привітали пацієнтів, які успішно пройшли черговий етап лікування

Пн, 15/01/2024


До відділу завітали Генеральна директорка ДНП «Національний інститут раку» Олена Єфіменко, її заступниця з організаційно-адміністративної роботи Олена Дерибон і боєць полку «Азов» на позивний «Oswald», аби привітати Маргаритку та Ігоря з успішно проведеною високодозною хіміотерапією та трансплантацією стовбурових клітин. З цієї нагоди Олена Єфіменко вручила медалі від БФ «Запорука».

Трирічна Маргаритка отримала 2 медалі, адже за протоколом їй було проведено 2 елементи високодозної хіміотерапії з трансплантацією стовбурових клітин, які дівчинка пройшла дуже мужньо.

Ігор, якому 8 січня в період ТКМ виповнилось 14 років, отримав свій трофей – браслет «Азовсталь – United24» від танкіста Олексія, який привітав Ігоря та розповів про свої армійські будні. Оскільки Ігор сам мріє бути танкістом, то на нього чекав сюрприз і наступного дня. У родинний дім для важкохворих дітей «Дача» прийшли інструктор навчального центру Віталій і танкіст, сержант Валентин зі своїми подарунками. Вони побажали Ігорю одужання та вже чекають свого майбутнього колегу в строю!

В умовах війни важливо допомагати та підтримувати одне одного всіма можливими способами, адже разом ми перетворюємося на надпотужну хвилю, здатну подолати будь-які-виклики! Щиро вдячні Захисникам за увагу та позитивні емоції, а пацієнтам – за довіру вітчизняним медикам!

Нагадуємо, що під час дії воєнного стану, наші пацієнти мають повне право лікуватися за кордоном безкоштовно: http://surl.li/owlcl 

Посилання на Facebook відділення