Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Тренінг з оволодіння практичними навичками для променевих терапевтів та фахівців сфери охорони здоров’я онкологічного напрямку

Пн, 15/01/2024


11-12 січня 2024 року в ДНП «Національний інститут раку» відбувся тренінг з оволодіння практичними навичками «Сучасні принципи організації  та лікування в роботі відділення променевої терапії».   

Захід провели фахівці –експерти променевої терапії:

Палій Максим Ігоревич, в.о. керівника клініки радіології ДНП «Національний інститут раку» променевий терапевт;

Столярова Оксана Юріївна, доктор медичних наук, завідувач відділення променевої терапії ДНП «Національний інститут раку», лікар променевий терапевт вищої категорії.

Захід запланований для безперервного професійного розвитку лікарів променевих терапевтів, радіологів, рентгенологів, організаторів охорони здоров’я, лікарів з радіаційної гігієни, а також середнього медичного персоналу за спеціальністю радіологія та рентгенологія  тощо.

На тренінгу взяли участь фахівці Черкаського клінічного онкологічного центру  та онкологічного центру Кропивницький (Кіровоградський обласний онкологічний центр), а також фахівці ДНП «Національний інститут раку».

Метою заходу були: демонстрація та відпрацювання практичних навичок з променевої терапії на сучасних апаратах нового покоління: рентгентерапевтичному апараті XSTRAHL 200, лінійному прискорювачі VARIAN Halcyon; навички роботи на СКТ симуляторі SIEMENS SOMATOM go.Sim та особливостей методик топометричної підготовки пацієнта з онкологічною патологією до променевої терапії, контролю за формуванням полів опромінення та розрахунку дозових розподілів у разі дистанційного багатопільного статичного, та динамічного опромінювання, оптимальні розрахунки дозових розподілів у разі внутрішньо порожнинного опромінювання; розрахунки ізоефективних сумарних доз при різноманітних режимах фракціонування, демонстрація комп’ютерних технік у плануванні променевої терапії направлених на підвищення якості, та ефективності  лікування пацієнтів з онкологічною патологією  тощо. Перед практичною підготовкою була прочитана ввідна лекція-інструктаж щодо техніки безпеки роботи з установками, та обладнанням променевої терапії, законодавча база та документація відділення променевої терапії, питання профілактики ускладнень променевої терапії, базова реабілітація тощо.

Вкінці дводенного інтенсивного практичного заходу проведений контроль рівня знань  набутих на тренінгу оволодіння практичних навичок з сучасних принципів променевої терапії шляхом електронного тестування. Після успішного складання якого, всім фахівцям були вручені сертифікати та зроблене спільне фото в продовження дружної співпраці.

Наталія Банковська, начальник науково-освітнього відділу ДНП «НІР»