Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: 11 січня 2024 р. ТОВ «ЄВРО ТАННЕЛС» подарувало ДНП «НІР» 13 нових крісел, які будуть слугувати пацієнтам різних відділень.

Пт, 12/01/2024


Не дивлячись на важкий військовий час, Національний інститут раку продовжує розвиватися як в науковому так і клінічному напрямках.

Кількість пацієнтів, які потребують спеціалізованої онкологічної допомоги в Національному інституті раку зросла.

У закладі працюють чудові кваліфіковані лікарі та середній медичний персонал, які справляються з найскладнішими онкологічними проблемами, рятуючи життя онкохворих пацієнтів.

Проте, для комфортного лікування і створення сучасних умов перебування пацієнтів в Інституті, існує потреба в оновленні закладу офісними та лабораторними меблями.

Надзвичайно важливо, коли, знаючи про потреби Інституту, на допомогу приходять друзі.

ТОВ «ЄВРО ТАННЕЛС» подарувало Національному Інституту раку 13 нових крісел, які будуть слугувати пацієнтам різних відділень. Серед них – відділення дитячої онкології, онко урології, онкогінекології, малоінвазивної хірургії тощо.

Подаровані крісла є максимально зручними для лікарів та комфортними для пацієнтів, легко адаптуються для проведення будь-яких маніпуляцій, індивідуально для кожного відвідувача.

Конструкція виробів дозволяє регулювати їх висоту і положення, кут нахилу сидіння, спинки тощо.

Дякуємо нашим благодійникам, які створюють комфортні умови пацієнтам Національного Інституту раку при проходженні діагностики та лікування онкологічних хвороб!

Недавні записи