Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Ефективний діалог: лікарі і благодійники обговорили стратегію майбутньої співпраці

Пн, 23/01/2023


Керівники Національного інституту раку та лікарі дитячого відділення закладу провели робочу зустріч з представниками благодійних фондів-очільниками таких організацій, як «Запорука», «Краб», «Таблеточки». Робоча зустріч відбулась в читальній залі інституту в минулий четвер.
На протязі довгого часу благодійники співпрацюють з медиками, допомагаючи останнім досягнути найкращих результатів в іх роботі.
Предметом обговорення стали ситуацііі, які потребують колективного опрацювання. В майбутньому це сприятиме покращенню співробітництва благодійних фондів і лікарів. Подальша ефективна робота не повинна суперечити процесам лікування, а, навпаки, цілюще впливати на них та сприяти якнайшвидшому одужанню пацієнтів. Саме для цього був необхідний спільний плідний діалог.

Також на зустрічі були детально обговорені точки взаємодії в роботі благодійників з лікарями, які потребують подальшого опрацювання. Проговорили присутні й існуючі проблеми та шляхи їх вирішення. Зокрема, фахівці намітили створення спільної стратегії розвитку дитячого відділення. Також запланували нову зустріч, де відбудеться підписання плану подальшої співпраці та фіналізаціі стратегії дій.