Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Договір про створення нейрохірургічного відділення

Пн, 27/11/2023


ДНП Національний інститут раку повідомляє про підписання договору між французьким благодійним фондом «Mecenat Servier» та всеукраїнським благодійним фондом «КРОНА» щодо створення в Національному інституті раку спеціалізованого нейрохірургічного відділення на 23 ліжка.

Це спеціалізоване нейрохірургічне відділення надаватиме повний спектр високоспеціалізованої медичної допомоги онкохворим дітям і дорослим, включаючи як хірургічне лікування, так і специфічну терапію (як променеву, так і хіміотерапію), яка поки що недоступна в жодному медичному закладі України.

«Mecenat Servier» бере на себе зобов’язання профінансувати, а «КРОНА» — організувати роботи з оздоблення та ремонту приміщень Науково клінічного відділу онконейрохірургії клініки онкохірургії Національного інституту раку.

«Наразі лікарі Національного інституту раку вже успішно застосовують мультидисциплінарний підхід до лікування як дорослого населення, так і дітей з нейрохірургічною патологією. Надсучасне відділення допоможе підвищити рівень доступу до лікування понад 400 пацієнтам на рік в рамках стаціонарного лікування, та понад 1200 пацієнтам на рік в рамках амбулаторної та консультативної допомоги. Пацієнтам надаватиметься повний спектр високоспеціалізованої медичної допомоги, включаючи як хірургічне лікування, так і специфічну терапію — променеву та хіміотерапію. Тож це, велика допомога для інституту.» — зазначила генеральна директорка ДНП Національний інститут раку, Олена Єфіменко.

Для довідки:
В Україні щороку діагностують пухлини головного та спинного мозку у 7000 пацієнтів.
Лише 66% з них отримують оперативне лікування через відсутність відповідних нейрохірургічних підрозділів. З відкриттям відділення допомога стане більш доступною для багатьох, хто її потребує.