Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: До Всеукраїнського дня боротьби з раком грудей

Вт, 13/10/2020


До Всеукраїнського дня боротьби з раком грудей. 20 жовтня приєднуйтесь до музичного марафону «Живи». Українські та іноземні виконавиці гратимуть для жінок, які борються з раком молочної залози. У проєкті візьмуть участь близько 20 виконавиць з України, США, Грузії та Німеччини.

У інформаційних паузах до стріму також долучаться пацієнтки, лікарі, активісти та соціологи, щоб обговорити проблеми, з якими найчастіше стикаються жінки в діагнозі. Гостя марафону з Грузії – впливова фігура в грузинській електроніці Наталі Берідзе / Natalie Tba Beridze. Наталі «Туся» Берідзе (TBA) – музикантка, відома як перша грузинська жінка-електронщиця, з грузинської її псевдонім перекладається як «озеро». Перший альбом Наталі вийшов на лейблі Max Ernst німецького експериментального електронщика Томаса Брінкмана. Наталі також відома своєю співпрацею з японським композитором Рюіті Сакамото, лауреатом премій «Оскар», «Греммі». Свою участь у проєкті Наталі описала нам простим, але надзвичайно теплим коментарем: “Я приєднуюсь до 8-годинного музичного марафону до Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози, перш за все тому, що я жінка і підтримую жінок у всьому, чого вони хочуть досягти чи за що боротися! Рак молочної залози, яким би страшним і хворобливим він не був, – це не кінець, часто новий початок, охоплений великою любов’ю та підтримкою друзів, сім’ї та інших жінок у всьому світі. Я вірю, що емпатія має чудодійну силу. Так само як музика для мене! Я бажаю всім мужності, віри та всіх сил у світі на шляху до зцілення.

З любов’ю, Наталі” Марафон транслюватиметься 20 жовтня 12:00-20:00 на офіційній сторінці https://livemarathon.onco-net.com.ua Cтежте за оновленнями на сторінках проекту https://www.facebook.com/livemarathonZHYVY/

Недавні записи