Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: До сторіччя від дня народження А.І. Позмогова

Пн, 19/04/2021


Шановні колеги!

16.04 виповнюється 100 років від дня народження видатного рентгенолога (лікаря і вченого) Анатолія Івановича Позмогова, доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки (1921-2004 рр.).Згадаємо про цю прекрасну людину, розповімо про неї молоді, нехай Анатолій Іванович Позмогов буде для них прикладом.У 1971-1987 рр. Анатолій Іванович був директором Київського науково-дослідного рентгено-радіологічного та онкологічного інституту (КНДРРОІ), зараз – Національний інститут раку.Для колег інституту він запам’ятався доброзичливим, щирим, завжди готовим вислухати співробітника. Він вмів згуртувати колектив і направити його на рішення поставлених завдань.

За його керівництва інститут мав відмінну репутацію та довіру серед пацієнтів, медичної та наукової громадськості України.Тоді ще Київський науково-дослідний рентгено-радіологічний та онкологічний інститут двічі визнавався кращим серед науково-дослідних установ СРСР медичного профілю.У 1986 р. після трагедії на Чорнобильській АЕС клініка КНДРРОІ одна з перших прийняла на лікування ліквідаторів наслідків цієї катастрофи, уражених на гостру променеву хворобу та досягла кращих результатів у порівнянні з іншими лікувальними установами Союзу.

Анатолій Іванович був дуже скромним і коли підійшов час, він сам написав заяву з проханням звільнити його від обов’язків директора.До кінця своїх днів він продовжував працювати науковим консультантом, оточений повагою і любов’ю співробітників Інституту.

Світла пам’ять видатному вченому України!

З повагою, в.о. директора Національного інституту раку А.Ф.Шипко