Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: До нас завітала Марина Анатоліївна Порошенко

Чт, 15/10/2020


13 жовтня з нагоди відкриття відділення онкогематології та створення відділення трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку до нас завітала Марина Анатоліївна Порошенко. Капітальний ремонт відділення реалізувала Кондитерська корпорація ROSHEN Загальний бюджет проєкту корпорації ROSHEN, який тривав майже 2 роки, склав 50 мільйонів гривень.

Онкогематологія – одне з найважливіших напрямків допомоги хворим в Національному інституті раку. Тут надається допомога людям, хворим на лімфому Ходжкіна та лейкемію.Реконструкція суттєво розширила можливість надавати якісну допомогу пацієнтам. Відділення обладнане сучасною електронною системою, яка відповідає світовим стандартам. Нарешті з’явиться можливість проводити унікальні операції з пересадки стовбурових клітин дорослим – наразі в Україні цього не робить ніхто. Саме за сприяння Корпорації ROSHEN було відремонтовано 1900 квадратних метрів старої будівлі.На всіх етапах будівництва частинку своєї душі залишила Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів корпорації ROSHEN. Ми надзвичайно цінуємо Вашу щиру турботу та мудрі поради.

Під час візиту до інституту Марина Анатоліївна Порошенко звернулась до всіх присутніх з теплими доброзичливими вітаннями, побажала лікарям впевнено крокувати до світових стандартів лікування і робити проривні відкриття в галузі лікування онкології. Добрі справи корпорації Roshen не залишаються непоміченими – вони як маячки світять тим, хто чекає допомоги. Впевнені, що Ваш приклад стане взірцем і для інших корпорацій нашої країни. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість та надію, віддаєте частинку себе нашим пацієнтам, які потребують підтримки, коли борються за своє життя. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому. Адміністрація інституту та колектив відділення онкогематології висловлюють щиру подяку за Вашу підтримку та допомогу відділенню. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, розквіту та достатку. Низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю, за Вашу непохитну стійкість у досягненні мети.

Дякуємо за Ваше розуміння і підтримку подаровану нам! Ваш внесок стане ще одним кроком до більш здорової нації.

Недавні записи