Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: До 30-річчя Незалежності України, для пацієнтів і лікарів запустили в роботу відділення психологічної допомоги.

Чт, 26/08/2021


У листопаді 2020 року на базі Інституту раку, вперше створено психологічну службу підтримки, супроводу та реабілітації онкоодужуючих дітей та дорослих що проходять лікування в НІР. Фахівці відділення працювали з хворими у стаціонарі, під час консультацій у поліклініці, доки тривав ремонт та оснащення майбутнього відділення.
25 серпня 2021 року до 30-річчя Незалежності України відділення запрацювало повноцінно. Завідувачі підрозділів та науково-дослідних відділень НІР завітали на першу екскурсію та познайомились з роботою колег.
Розташоване відділення на 4-тому поверсі у приміщенні пансіонату. Має 6 робочих кабінетів, для індивідуальної та групової терапії. Душові кімнати та інклюзивний туалет для маломобільних груп населення. Велику сенсорну кімнату для психологічного розвантаження та реабілітації дорослих, малюків та їхніх близьких що проживають у лікарні.
Спеціалісти відділення медичні та практичні психологи працюють щодня. Чекають на пацієнтів з 9:00 до 15:00.
У своїй роботі використовують методики: дзеркальної терапії, психоаналізу, гештальттерапії, нейропсихологічної діагностики. Проводять корекцію емоційного стану – тривога, депресія, панічні атаки, розлади сну, психосоматика, фантомні болі. Допомагають пацієнтам у кризових станах. Попереджують психологічні розлади викликані хворобою, чи побічною дією препаратів. Працюють з дітьми та підлітками.
“Ми щиро вдячні благодійному фонду “Краб”, всім спонсорам що долучились до проєкту, особисто
Ларисі Лавренюк яка вклала свій час, своє здоров’я, свою душу в цей проєкт. Вдячні всім фахівцям відділення за щоденну працю. Тут дійсно можна відпочити, розвантажуватись пацієнтам й запобігати емоційному вигоранню лікарям” — звернувся до присутніх Андрій Шипко що виконує обов’язки директора.
Запрошуємо наших пацієнтів відвідати виділення та отримати фахову допомогу.
Віримо, що завдяки зусиллям наших спеціалістів, онкоодужуючі діти та дорослі отримають якісний психологічний супровід та більше можливостей для реабілітації.