×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

Реєстратура
+38 (044) 257 93 15;
+38 (097)862 93 53

Приймальня головного лікаря
+38 (044) 257 40 49

Приймальня директора
+38 (044) 259 01 86
+38 (044) 259 02 73

Підписуйтесь на наші новини: Відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії


Фахівці відділення

Васильєв Олег Валентинович

Валіхновська Катерина Генадіївна

Копчак Костянтин Володимирович

Дорожинський Володимир Іванович

Квасівка Олександр Олександрович

Копецький В’ячеслав Ігорьович

Сікачьов Сергій Сергійович

Чевердюк Дмитро Олександрович

Сумісник Бурлака Антон Анатолійович

Відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії входить до складу науково-дослідного відділення пухлин черевної порожнини, було створено у липні 2016 в рамках реструктуризації Національного інституту раку. Основний склад команди був сформований наприкінці 2000-х років. Передумовами для розвитку відділення був розвиток хірургії печінки.

Клінічна робота у відділені ведеться згідно з сучасними європейськими та американськими рекомендаціями та протоколами. В процесі діагностики та лікування активно використовуються сучасні технології. Завдяки зусиллям колективу відділення в клінічну практику впроваджуються нові методики оперативних втручань та проводиться стандартизація вже існуючих, розширюється спектр операцій, що виконуються у відділені, надається кваліфікована медична допомога у  складних клінічних випадках.

Відділення очолює к.м.н. Васильєв Олег Валентинович, який навкруги себе зібрав команду амбіційних спеціалістів сертифікованих з хірургії, клінічної онкології, онкогінекології та судинної хірургії.

За рік у відділенні проводиться понад 300 високоспеціалізованих хірургічних втручань експертного класу з них близько 50 оперативних втручань на магістральних судинах. Даний факт дозволяє говорити про відділення, як про спеціалізований стаціонар з хірургії печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії.Лікувальна діяльність відділення

  • синхронні та метахронні метастази колоректального раку в печінку із використанням одно-, двоетапних стратегій та ALPPS
  • первинні пухлини печінки
  • доброякісні пухлини печінки, які потребуються втручання на позапечінкових жовчних протоках або резекцій печінки
  • механічна жовтяниця
  • пухлини підшлункової залози, в тому числі граничнорезектабельні та місцеворозповсюджені пухлини, які потребуються втручання на магістральних судинах
  • пухлини дванадцятипалої кишки
  • місцеворозповсюджені пухлини шлунку, товстої кишки, пухлин малого тазу
  • заочеревинні неорганні пухлини, в тому числі які потребуються втручання на магістральних судинах
  • рецидивні пухлини малого тазу які потребуют втручань на магістральних судинах

Щорічно спеціалісти відділення беруть участь у міжнародних конференціях, майстер-класах, програмах підвищення кваліфікації. Слід зазначити, що у відділенні виконуються складні оперативні втручання із застосуванням технологій трансплантології: аутотрансплантація нирки, печінки. Арсенал хірургічних прийомів та методик дозволяє вирішити практично всі питання в онкологічних хворих.

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інститут раку, Клініка №1, відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії.

Телефон: +38 (044) 259-01-70, +38 (099) 456-56-59, +38 (068) 369-24-59

Електронна адреса: [email protected]