Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Науково-клінічний відділ онконейрохірургії


Науково-клінічний відділ онконейрохірургії (далі Відділ) ДНП «Національний інституту раку» функціонує як окремий підрозділ закладу, забезпечує надання високоспеціалізованої нейрохірургічної допомоги населенню за принципом екстериторіальності. У нашому відділенні кожен пацієнт може отримати якісні послуги високоспеціалізованої допомоги без прив’язки до місця проживання, прописки та ін.

  Відділ функціонує цілодобово та надає медичну допомогу пацієнтам в амбулаторному та стаціонарному режимі. Завдяки роботі Відділу у складі ДНП «Національний інститут раку» забезпечується повний цикл лікування пацієнта починаючи від діагностики, операції, післяопераційного лікування і до реабілітації з подальшим наглядом. За рік проводиться біля 300 оперативних втручань різної складності і ця цифра прогресивно зростає. У пацієнта є можливість пройти всі етапи лікування в одному закладі, що надає додаткову перевагу в часі.

  У Відділі працюють висококваліфіковані лікарі, середній та молодший медичний персонал. Завідувач відділення Гончарук Олександр Борисович – лікар-нейрохірург вищої категорії, дитячий нейрохірург вищої категорії. У відділенні працюють лікарі: Перекопайко Юрій Миколайович, Вакар Андрій Володимирович, Вальчук Михайло Володимирович. Всі лікарі Відділу проходять навчання в кращих нейрохірургічних клініках Європи.

   У Відділі надається весь спектр послуг пацієнтам за Програмою медичних гарантій за умови наявності відповідного електронного направлення від сімейного лікаря чи лікуючого лікаря.

Основни напрямки роботи відділення

 • Нейрохірургічне лікування пухлин головного та спинного мозку і хребта;
 • Нейрохірургічне лікування метастазів головного мозку та хребта;
 • Операції при вроджених вадах розвитку та пухлинах головного та спинного мозку у дітей;
 • Хірургічне лікування компресійних переломів у онкологічних хворих (стабілізації титановими імплантами, вертебропластика кістковим цементом, кіфопластика);
 • Пластика дефектів кісток черепа;
 • Хірургічне лікування гриж міжхребцевих дисків та стенозу хребтового каналу;
 • Лікування військової травми головного та спинного мозку;
 • Лікування гострого порушення мозкового кровообігу та його наслідків;
 • Блокади при больових синдромах;
 • Біопсії пухлин головного мозку та хребта.

На базі відділення функціонує МДК (мультидисциплінарний консиліум лікарів). Рішення про хірургічне втручання, визначення подальшої лікувальної тактики приймається на засіданні консиліуму де розглядаються всі дані пацієнта, обстеження, результати лікування та ін.

Правильна лікувальна тактика, а отже і результат лікування забезпечується чітким виконанням Європейських протоколів діагностики та лікування. Все лікування, що призначається у нашому відділенні ґрунтується на доказовій базі та має високу ефективність.

Сучасна нейрохірургія – це командна робота, де кожен виконує свою частину завдання. Повне розуміння командної стратегії в лікуванні хворих та чітке виконання своїх обов’язків забезпечує найвищу якість надання медичної допомоги.

Операційний блок  Відділу забезпечений сучасним високотехнологічним обладнанням провідних світових виробників: операційний екзоскоп Olympus Orbeye,  ультразвуковий деструктор – аспіратор Cusa Clarity, краніотом Aesculap Elan 4 та ін.

Сучасна операційна забезпечена всіма необхідними іструментами та витратними матеріалами. Сучасний нейрофізіологічний моніторинг та обладнання для проведення наркозу дозволяють контролювати всі параметри пацієнта під час операції.

Консльтації щодо лікування

Отримати консультацію щодо лікування у нашому відділенні можна багатьма способами:

 • Записатись на консультацію по телефону чи через реєстратуру поліклініки;
 • Надіслати повідомлення з нашого сайту  https://neuroscience.org.ua/ в Формі зворотнього зв’язку або на електронну пошту [email protected]
 • Записатить на консультацію через особисту електронну картку пацієнта patient.medcard24.net
 • Написати повідомлення в одному зі зручних для вас месенджерів: Viber, WatsApp, Telegram, Messenger, або соціальних мережах Facebook, Instagram.

Ми переконані – лікування онкологічного пацієнта може бути тільки комплексним, згідно світових стандартів. Там де шаблон – помилок менше!

Контакти

Адреса: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської, 33/43, 1-ша клініка, 4 поверх.

Телефон для запису: +38(098)860 44 15

Електронна пошта: [email protected]

Сайт відділення: https://neuroscience.org.ua/