Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 293 21 50;

Приймальня головного лікаря
+38 (044) 293 21 58

Приймальня директора
+38 (044) 293 21 60
+38 (044) 293 21 61

Підписуйтесь на наші новини: Науково-дослідне відділення онкоортопедії, м’яких тканин і шкіри


Лікувальна діяльність
Історія відділення

Фахівці відділення

Волков Ігор Борисович

Дєдков Анатолій Григорович

Бойчук Сергій Іванович

Дєдков Сергій Анатолійович

Коровін Сергій Ігорьович

Костюк Віктор Юрійович

Кукушкіна Марія Миколаївна

Литвиненко Олександр Олександрович

Максименко Богдан Вікторович

Остафійчук Василь Васильович

Налагоджено консультативний контакт з провідними фахівцями Європейських спеціалізованих клінік (США, Великобританія, Австрія, Італія, Німеччина, Швеція).

Лікарі та наукові співробітники відділу пройшли стажування з питань діагностики та лікування хворих на онкологічну патологію в провідних клініках світу, а саме:

– Instituto Ortopedico Rizzoli
– The Cancer Institute Hospital of JFCR
– Medizinische Universität Innsbruck

Пріоритетні напрями – хірургічні втручання у пацієнтів з пухлинами кісток, шкіри та м’яких тканин, з використанням сучасних методів реконструкції – ендопротезування, металевих стабілізуючих систем, пластики дефектів кістковою тканиною, вільними та переміщеними шкірними клаптями та судинні реконструкції.

За останні п’ять років розширився перелік хірургічних операцій при пухлинах кісток таза і хребта. У відділі існує індивідуальний підхід до вибору тактики й стратегії лікування хворих, з урахуванням клінічних рекомендацій Європейського та Американського товариств онкологів, морфологічних і клінічних особливостей пухлин.

Більшість співробітників клініки пройшли стажування в Італії (Інститут Різоллі ), беруть участь з доповідями у щорічних конференцій Європейського товариства м’язово- скелетних онкологів та Європейського товариства онкодерматологів.

На базі відділення онкоортопедії, пухлин шкіри та м’яких тканин проходять стажування на робочому місці як вітчизняні, так й іноземні лікарі.

Завдяки застосуванню сучасних хірургічних методик і схем хімієтерапія для лікування хворих первинними злоякісними пухлинами кісток, м’яких тканин і шкіри, за останні 8 років досягнута без рецидивної виживаність хворих остеогенною саркомою – 60 %, саркомами м’яких тканин – 68 %, меланомою шкіри – 75 %.

На сьогодні науково-дослідне відділення онкоортопедії працює над науковою темою:

«Визначення шляхів зменшення інвалідизації хворих на гігантоклітинну пухлину кісток на основі використання таргетної терапії та оптимізації хірургічного лікування, медико-економічне обґрунтування».

Науково-дослідне відділення пухлин шкіри та м’яких тканин працює над науковою темою: «Розробити методику лікування хворих на меланому шкіри з метастатичним ураженням регіонарних лімфатичних вузлів».

У відділенні створені сучасні та комфортні умови перебування пацієнтів. Дякуючи благодійникам проведені ремонтні роботи у всьому відділенні та обладнано системою виклику медичної сестри «Кнопка».

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інститут раку, Клініка №1, 2 поверх, відділення онкоортопедії, пухлин шкіри та м’яких тканин.

Електронна адреса: [email protected]