Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Біохімічна лабораторія


Лабораторія біохімії була створена у 1968 р. в рентген інституті та знаходилась у складі КДЛ. Сьогодні біохімічна лабораторія Національного – діагностичний підрозділ Національного інституту раку МОЗ України у складі якого працюють 12 фахівців з вищою освітою та 15 лаборантів.

Лабораторія ефективно співпрацює з усіма підрозділами інституту та забезпечує лабораторні діагностичні дослідження необхідні для встановлення діагнозу пацієнта, диференціальної діагностики, запобігання післяопераційним ускладненням та моніторингу ефективності лікування.

В лабораторії виконується близько 100 найменувань лабораторних досліджень з використанням найсучаснішого високотехнологічного обладнання світового рівня: Sysmex (Японія), Beckman Coulter (США), ТЕСО (Німеччина), EBBOTT (США), MEDICA (США), Haemonetics (США) з використанням реактивів гарантованої якості. Якість аналізів підтверджена успішним результатом лабораторії у програмах зовнішнього контролю якості лабораторних досліджень: “PREVECAL” (BioSystems), “EQAS” (BIO-RAD), програма перевірки професійного рівня Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики.

Для 150 пацієнтів на добу лабораторія виконує значний перелік аналізів, що стосуються білкового, ліпідного, вуглеводного та водно-сольового обміну, лабораторні дослідження кислотно-лужного стану, системи гемостазу, визначення маркерів запалення і моніторинг лікарських препаратів в організмі пацієта.

Завідувач лабораторії Мельник Віктор Олександрович, лікар-лаборант вищої категорії з клінічної біохімії, має 12 наукових публікацій , 2 патенти.

Контактна інформація:
Біохімічна лабораторія розташована у лабораторному корпусі на IV поверсі по вул. Юлії Здановської 33/43, м. Київ