Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: День захисту дітей у Національному інституті раку

Вт, 01/06/2021


1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Підготувалися до свята й у дитячому відділенні НІР. Цього дня з привітаннями та подарунками до дітей завітали в.о. директора НІР Андрій Федорович Шипко, депутат ВР України Оксана Олександрівна Дмітрієва, завідувачі відділень, головний лікар та заступники директора. У відеозверненнях побажали швидкого одужання та повного зцілення Голова Верховної Ради IX скликання Разумков Дмитро Олександрович, зірки телеканалу 1+1 Неля Шовкопляс, Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька, Руслан Сенічкін. Ведуча проєкту “Аферисты в сетях” Елена-Крістіна Лебідь, зірки шоу-бізнесу Аліна Паш, Альона Альона, Yarmak. Святкове частування для дітей та батьків забезпечив Благодійний фонд «Ти не один» 1+1 Медіа.
Здійсни Мрію Щорічно цей святковий захід у відділенні збирає малечу на свято, а дорослих для обговорення шляхів розв’язання дитячих проблем. Тож після вітань завідувач відділення та гості оглянули палати, бокси для трансплантації кісткового мозку, обговорили проблемні питання роботи відділення.
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати їх права, прагнути щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни.
Лише спільна праця усього суспільства та взаєморозуміння є гарантією щасливого здорового дитинства та світлого майбутнього для наших дітей.
Сердечно дякуємо всім причетним за доброту і милосердя. Допомога, надана вами, послужила на благо: наші пацієнти та лікарі відчули вашу турботу і увагу, ви подарували посмішки нашим дітям.
Висловлюємо своє захоплення вашою відданістю, турботою, відкритим серцем та готовністю простягти руку допомоги!