Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: День боротьби з раком легені

Пн, 02/08/2021


Добрий день. У мого батька рак легені. На руках усі проведенні дослідження. Хотіли б записатись на найближчий час на консультацію до лікаря-онколога. Розкажіть, будь ласка, більше про це захворювання.
Подібних повідомлень що находять на поштову скриньку Інституту раку багато.
Саме для підвищення обізнаності наших громадян про рак легені, до Дня боротьби з раком легені, лікарі Інституту раку спільно з Roche Ukraine провели соціальний перформанс на станціях метро “Вокзальна”, “Театральна”, “Лівобережна”.
У київському метро диктор, голос якого ми чуємо щодня, наприкінці оголошення до пасажирів раптово закашлявся. І закликав пасажирів відповідально ставитись до свого здоров’я та проходити регулярні обстеження.
«Кашель, що не проходить або посилюється, може бути симптомом раку легені*.Шановні пасажири, піклуйтеся про своє здоров’я і не забувайте регулярно відвідувати лікаря».
Організатори акції вирішили у такий спосіб привернути увагу до захворювання, яке щороку діагностують у близько 13 000 українців*.
«Кашель можна легко переплутати з ознакою інших хвороб і не надати йому суттєвого значення. Деякі онкопацієнти місяцями не звертали уваги навіть на легке покашлювання, адже були впевнені, що це бронхіт, застуда чи наслідок паління», — відзначає наш фахівець Богдан Онуфрійович Борисюк, завідувач відділення пухлин легень та середостіння Національного інституту раку.
Проєкт «Диктор, що закашлявся» за підтримки Київського метрополітену став продовженням Року обізнаності про рак легені від «Рош Україна». Вперше в Україні оголошення у метро використали для соціального перформансу.Все для того, аби вкотре привернути увагу до захворювання, яке щороку забирає життя більш ніж 9000 українців**.
Близько 70% хворих на рак легені потрапляють до лікаря вже на пізніх стадіях**.
Якщо ви маєте кашель, біль у грудях, задишку та охриплість, обов’язково зверніться до сімейного лікаря. Це заради вашого життя!

#Національний_інститут_раку
#100_років_боротьби_за_життя

Дізнайтеся більше про рак легені, його перші ознаки, групи ризику та
діагностику на сайті Року обізнаності про рак легені:
https://stoplungcancer.org.ua
https://www.cancer.org/cancer/lung-cancer/detection-diagnosis-staging/signs-symptoms.html
http://www.ncru.inf.ua/publications/BULL_22/PDF/leg.pdf