Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Делегація Національного інституту раку відвідал з робочим візитом ізраїльський медичний центр

Ср, 27/07/2022


Нещодавно відбувся робочий візит в.о. директора Національного інституту раку, Андрей Шипко і керівника науково-дослідного відділення хіміотерапії гемобластозів та ад‘ювантних методів лікування, професора Ірини Крячок до медичного центру Hadassah Hospital який знаходиться в Ізраїлі, в місті Єрусалим.

Hadassah Hospital — один з провідних лікувальних закладів Ізраілю, працює понад 100 років і має окрім фахового підходу до лікування онкології, ще й досвід роботи під час війни, який зараз так потрібен нашій країні.
Візит відбувся завдяки професорці онкогематології Поліна Степенська, яка увімкнула новини о 22:30 і побачивши інтерв’ю Інесси Матюшенко, співзасновниці Благодійного фонду підтримки дорослих онкопацієнтв “Inspiration Family”, і вирішила допомогти розвивати онкогалузь в Україні.

Метою візиту нашої команди було — знайомство з центром Hadassah Hospital, обмін досвідом та освоєння нових методик лікування, які проводяться в клініці. В майбутньому ми плануємо використовувати методику лікування ізраїльських колег у нас в інституті. Це стосується перш за все алогенної трансплантації кісткового мозку і CAR-T cell терапії. Відділення трансплантації та кліткової терапії клініки медичного центру Hadassah Hospital, яке наші фахівці відвідували, є одним з провідних відділень у світі.

Результатом візиту стало те, що ми намітили план довгострокового співробітництва, зокрема стажування наших лікарів, медсестер, технічного персоналу, лабораторних працівників на базі відділень даного центру. Спеціалісти медичного центру Hadassah Hospital будуть проводити онлайн консультації з нашими лікарями, також в режимі телемедицини, коли ми можемо представити данні про пацієнта, якщо це складний випадок і разом з їх фахівцями обговорити цей випадок. Для наших працівників діє унікальна пропозиція з можливістю стажування в кожній лабораторії будь-якого відділення вищезазначеного медичного центру.

Необхідно підкреслити, що це буде довгострокове співробітництво де спеціалісти ізраїльського центру будуть допомагати нам, а саме стосовно розвитку нових напрямків таких як алогенна трансплантація кісткового мозку і CAR-T cell терапія. Важливо зазначити, що для наших пацієнтів все це буде доступно безкоштовно.

В рамках візиту наша делегація також зустрілась з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Ізраїлі, Євгеном Корнійчуком. Обговорили можливі шляхи підтримки.

Програма наших фахівців в Ізраїлі була насиченою, а приймання Hadassah Hospital теплим, за що ми дуже вдячні. Керівництво Національного інституту раку висловлює велику подяку ізраїльській стороні та всім, хто допоміг з організацією візиту. Особлива подяка Поліні Степенській, Інессі Матюшенко , Ганні Узловій та Inspiration Family, за чудову організацію і бажання всім серцем впливати й розвивати онкогалузь в Україні.