Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Благодійний фонд “Квітна” передав коштовне обладнання для молекулярно-генетичних досліджень

Вт, 04/10/2022


Сьогодні, 4 жовтня 2022 року, Благодійний фонд «Квітна» передав Національному інституту раку обладнання та реактиви, придбані в рамках отриманого гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями.

Дане обладнання призначене для роботи в лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Національного інституту раку України, а саме:

1 Баня водяна-термостат з функцією перемішування, WB-4MS – 1 шт
2 Тримач TR-5/30 для пробірок 5х30 мм у діаметрі, до водяної бані WB-4MS – 1 шт
3 BigDye Direct Cycle Sequencing Kit, 100 rxn – 2 шт
4 BigDye XTerminator Purification Kit, 100 rxn – 2 шт
5 Anode Buffer Container for 3500 Dx/3500xL Dx Genetic Analyzers, 4 pieces per pack – 1 шт
6 Cathode Buff Container for 3500 Dx/3500xL Dx Genetic Analyzers, 4 pieces per pack – 2 шт
7 POP-7 Polimer for 3500 Dx/3500xL Dx Genetic Analyzers, 384 rxn – 3 шт
8 3500 Dx Genetic Analizer 8-Capillry Array, 50 cm – 1 шт

Під час офіційної передачі були присутні директор Національного інституту раку та директор Благодійного фонду «Квітна» Григорій Колодач.

«Я вважаю, це наше велике досягнення – отримати грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями. Безумовно, це грант отриманий не просто так, він наданий на потреби Національного інституту раку України. Грант отриманий у надскладний час як для України, так і для кожного з нас. В березні, у самий розпал наступу загарбників на Київську область, ми звернулися до UICC і досить оперативно отримали відгук від організації. Фонд і його колектив із задоволенням реалізує цей грант для Інституту раку. Користуйтеся і нехай це обладнання буде корисним для українців», — сказав вступне слово Григорій Колодач, директор Благодійного фонду «Квітна».


«Ми дуже вдячні нашим міжнародним партнерам – UICC – організації, що об’єднує всіх онкологів світу, членом якої є Інститут раку України. Щира подяка нашим близьким партнерам – Благодійному фонду «Квітна». Фонд співпрацює з НІР дуже давно, дуже плідно, та як би пафосно це не звучало, але саме завдяки роботі фонду збережено дуже багато життів — це вчасне лікування, точна діагностика та ретельно підібрані схеми лікування. Коли роблять такі подарунки, хтось може не усвідомлювати, що за кожним таким кроком стоїть збережене життя людини. Ми за це дуже вдячні. От як Фонд і називається – «Квітна», таку місію він і несе – аби розквітала наша Україна, розквітали і були здорові наші громадяни. Сьогодні, у страшні часи війни, близько 30% пацієнтів — це внутрішньо переміщені особи, наші військові. Відповідна зросла кількість звернень пацієнтів, які проходять через наш заклад. Звичайно, це додаткове навантаження, але це і місія Інституту, це наше служіння народу України, наш «фронт», — зазначив в.о. директора Національного інституту раку Андрій Шипко.

Недавні записи