Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Благодійна допомога від “Roche” Ukraine

Чт, 25/03/2021


Хімієтерапія — один з основних методів лікування злоякісних пухлин, що передбачає застосування лікарських засобів (цитостатиків) синтетичного чи природного походження для незворотного порушення проліферації злоякісних клітин. Для роботи з цитостатиками бажано виділення окремого приміщення і наявність витяжної шафи з вертикальним потоком повітря. Горизонтальний потік повітря (тобто провітрювання) не рекомендується, через те, що повітря з ампули в такому випадку викидається на персонал, котрий відкриває ампулу.

Хімієтерапевтичні препарати несуть в собі велику кількість токсичних речовин, які при розведенні випаровуються у повітря, 1 медична сестра щоденно проводить 15 внутрішньовенних інфузій хімієтерапії, це щоденний вплив токсичних речовин на медичний персонал.

Співробітники та пацієнти відділення хімієтерапії солідних пухлин Національного інституту раку звернулись до компанії “Roche” в Україні.

Ми просили придбати необхідне обладнання – шафу витяжну лабораторну ШВ-2 у кількості 2 шт, для надання комплексної кваліфікованої й спеціалізованої медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення. ✨Реалізація проєкту покращила обслуговування пацієнтів та забезпечила наших медичних працівників задовільними умовами праці. Робота у витяжній шафі попередить шкідливий вплив на здоров’я медичних сестер відділення хімієтерапії.

Вдячні Roche Ukraine за те, що Ви не шкодували сил і часу й доклали зусиль до нашої спільної справи — лікування онкологічно хворих українців !
Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Недавні записи