Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Бактеріологічна лабораторія Національного інституту раку отримала автоматичний аналізатор VITEK

Ср, 25/01/2023


В межах проєкту RELIEF, благодійного фонду «Запорука» та Soleterre Onlus, фінансування якого здійснюється Італійським агентством з розвитку співробітництва AICS, було придбано та передано Національному інституту раку автоматичний аналізатор VITEK 2 compact.

Вартість обладнання 1 979 999 грн! Проте користь від нього буде ціннішою в рази.
Адже головне, на що здатен VITEK 2 compact — це визначати чутливість до антимікробних препаратів. Завдяки чому можна буде швидко корегувати програму лікування, роблячи її набагато ефективнішою.

Маючи таку широку антибіотикограму, лікарі-клініцисти зможуть призначати індивідуальну програму лікування пацієнта, враховуючи його особливості: супутні захворювання, імунітет, схильність до алергії тощо. Крім того, аналізатор здатен швидко ідентифікувати бактеріального або грибкового збудника (понад 300 видів!), що дозволяє отримувати високу точність діагнозів, зменшувати кількість додаткових досліджень, а також скорочувати час перебування пацієнтів у стаціонарі.

Національний інститут раку дякує фонду за подарунок та підтримку пацієнтів інституту.

Недавні записи