Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Апаратна нарада щодо ЗАЄС

Пн, 03/07/2023


Запорізька АЕС, як відомо, була замінована російськими окупаційними силами. Україна зреагувала на загрозу раціонально, без зайвих емоцій, згідно принципу «вір у краще, але готуйся до гіршого».

Всі ланки влади зараз сконцентровані на інформуванні населення, щоб попередити всіх та підготуватись.

Національний інститут раку теж не відстає.

30 червня в актовій залі відбулась апаратна нарада з колективом, на якій були доповіді Оксани Солодянникової та Олександра Бондарєва щодо дій з підготовки та захисту від можливого радіаційного ураження.

Оксана Солодянникова, завідувачка науково-дослідного відділення ядерної медицини НІР, виступила з доповіддю про антирадіаційний захист. Йшлося про суть радіаційного опромінення, схеми вживання йодиду калію та інших речовин для захисту організму людини. Хочемо зазначити, що пані Оксана не тільки є професіоналом своєї справи і президентом Українського Товариства фахівців з ядерної медицини, але й має практичний досвід у протистоянні радіаційній катастрофі. Вона брала участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, за що була нагороджена.

Олександр Бондарєв, фахівець із цивільного захисту, надав чіткий інструктаж щодо дій колективу НІР при радіаційному викиді, а також дав цілу низку корисних рекомендацій.

Апаратна нарада нагадала всім, як діяти щоб уберегти кожного пацієнта, і підвищила готовність НІР до протистояння можливій аварії. Однак, попри все це, команда Інституту щиро вірить у позитивний розвиток подій.