Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Академічна мобільність післядипломної освіти ДНП НІР

Пн, 20/02/2023


В рамках обміну досвідом між закладами охорони здоров’я на базі Всеукраїнського центру радіохірургії та променевої терапії група лікарів-інтернів ДНП Національного інституту раку, під керівництвом свого куратора професора Солодяннікової О.І., були запрошені на практичні та лекційне заняття присвячені використанню позитронно емісійної томографії в різних напрямках клінічної медицини.
Найбільша увага була приділена ПЕТ/КТ в онкології.

Після лекції директора центру, кандидата медичних наук, Кметюка Я. В. був проведений огляд всіх відділів центру, а саме:

  • циклотронного відділення,
  • радіохімічної лабораторії,
  • лабораторії оцінки якості та частини відділення з ПЕТ/КТ-сканером та приміщеннями для пацієнтів.

В кожному з них, колеги інтерни отримали додаткову інформацію про логістику пацієнтів протягом всього періоду обстеження.

Куратор та лікарі-інтерни ДНП Національного інституту раку щиро вдячні адміністрації Центру за запрошення та надану можливість одержати інформацію про роботу з найбільш експертним приладом для радіонуклідної діагностики.

Адміністрацією закладу безперервно впроваджуються прогресивні технології діяльності, активної комунікації спеціалістів, особливо молодих науковців, лікарів-інтернів.

Вдячні фахівцям-корифеям, зокрема, професору Солодянніковій О. І. за її професійний досвід, професіоналізм та активну позицію!

Академічна мобільність — один з найбільш прогресивних показників, фактор інтеграції у світовий освітньо-науковий медичний простір. Це можливість всіх учасників освітнього процесу навчатися, стажуватися чи проводити наукову, клінічну діяльність в іншому закладі охорони здоров’я (науковій установі) на території України чи поза її межами з метою підвищення своїх компетентностей, якості та ефективності професійної діяльності на благо наших громадян і України.

Додатково розглядаються можливості, міжнародні програми щодо академічних обмінів та мобільностей, особливо використання часу вимушеного перебування фахівця за кордоном у зв’язку з війною.
Керує напрямком, Учений секретар, керівник освітнього підрозділу, к. мед.н. Наталія Банковська.

Недавні записи