Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопрофілактичних захворювань

Пн, 12/10/2020


1-2 жовтня відбулася традиційна науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопрофілактичних захворювань”, цього разу – в нетрадиційному форматі.

Глобальні виклики цього року вперше за 11-річну історію конференції примусили скористатися он-лайн форматом, що дозволило надати більше інформації у зручнішому для учасників підході. Безпрецедентною стала кількість учасників: зареєстровано 450 лікарів з усіх регіонів України, а також Білорусі, Казахстану, Молдови. З нами були 30 досвідчених спікерів, в тому числі 10 – іноземних лекторів з Греції, Польщі, Іспанії, Індії, США, Бельгії, Німеччини, Швейцарії, Італії. Незмінними залишилися якість доповідей, участь найкращих вітчизняних і зарубіжних фахівців в області діагностики і лікування лімфопроліферативних захворювань.

Доповіді торкнулися найгарячіших тем цього розділу онкогематології та найбільш значущих подій в області лікування лімфом, хронічного лімфолейкозу та множинної мієломи, що сталися в 2019-2020 рр. Найактуальніші теми, як-то: Covid-19 та трансплантація кісткового мозку були включені до програми як окремі секції.

Ми продовжили знайомитися з новими результатами досліджень в діагностиці та лікуванні лімфом- Дебати: переосмислення підходів до лікування ХЛЛ

  • Сучасні можливості у лікуванні лімфоми Ходжкіна.
  • Нові горизонти у лікуванні рефрактерних та рецидивних форм дифузних В-великоклітинних лімфом.
  • Як лікують множинну мієлому сьогодні?
  • Лікування лімфом без хіміотерапії.
  • Особливості лікування окремих варіантів лімфом.

Ми щиро сподіваємося, що Ви отримали надзвичайне задоволення від конференції, поповнили арсенал знань новою яскравою інформацією та сподіваємося на якнайшвидшу зустріч поза межами інтернет-простору!