Запис
до лікаря
×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 33/43

Колл-центр
+38 (044) 334 64 18;

Підписуйтесь на наші новини: Анонс

Вт, 21/02/2023


21 лютого 2023 року о 13.30 в інформаційному агентстві Укрінформ, відбудеться прес-конференція ДНП Національний інститут раку МОЗ України та «Серв’є Україна» – міжнародної французької фармацевтичної компанії з нагоди запуску першого циклу програм проекту «ОНКОсвідомість», присвяченого Всесвітньому місяцю боротьби з колоректальним раком.

Учасники:

  • Олена Єфіменко – в.о. генеральної директорки ДНП Національного інституту раку;
  • Андрій Шипко – перший заступник директора ДНП НІР, д. мед.н., Заслужений працівник охорони здоров’я України;
  • Фредерик Фуйю – Генеральний директор «Серв’є Україна», Frederic Fouilloux – General Manager – Servier Ukraine;
  • Андрій Лукашенко – заступник директора ДНП НІР з науки;
  • Віталій Звірич – завідувач відділення онкоколопроктології ДНП НІР, лікар-хірург-онколог, к.мед.н., PhD., Заслужений лікар України.

Коротко: «ОНКОсвідомість» – це цикл відео програм в яких фахівці, досвідчені лікарі Національного інституту раку, надають вичерпні відповіді на часті запитання пацієнтів та їх родичів, розвінчують міфи, дають корисні поради. Проект націлен як підвищити онко обізнанність серед населення, у своєчасному виявленні, та лікуванні раку, так і підняти онконастороженість серед лікарів.

Перший цикл програм проекту «ОНКОсвідомість», ДНП Національний інститут раку розробив при підтримці міжнародної французької фармацевтичної компанії «Серв’є Україна», напередодні місяця обізнаності про колоректальний рак. Цикл програм присвячено проблемі колоректального раку.

У випусках на каналі проєкту, можна отримати вичерпні відповіді не тільки про своєчасну діагностику колоректального раку, а й про те, як саме і коли саме, робити її. Як психологічно підтримувати хворого з колоректальним раком, як обрати свого лікаря, не помилитися в терапії, чим відрізняються одне від іншого обладнання, та як українські метод розробки у лікуванні колоректального раку відрізняються від Європейських. Після пресс-конференції буде опубліковано реліз.

YouTube проєкту.

Трансляція