×

Адреса:
03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

Реєстратура
+38 (044) 257 93 15;
+38 (097)862 93 53

Приймальня головного лікаря
+38 (044) 257 40 49

Приймальня директора
+38 (044) 259 01 86
+38 (044) 259 02 73

Підписуйтесь на наші новини: Безносенко Андрій Петрович

Ср, 24/02/2021


Посада: Головний лікар. Онкохірург відділення онкоколопроктології.

Член групи експертів Міністерства охорони здоров’я України за напрямом “Онкологія”.

Консультант-онколог Програми розвитку ООН в Україні (UNDP).

Спеціалізація: хірургія, онкохірургія, онкогінекологія, організація управління охороною здоров’я.

Дипломи та ліцензії: вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «онкохірургія»; вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «організація управління охороною здоров’я»; сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія»; сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «онкогінекологія»; сертифікат за спеціальністю «менеджмент організацій та адміністрування» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та ступінь МВА при Києво-Могилянській бізнес-школі [kmbs].

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Комбіноване лікування хворих на рак нижньоампулярного відділу прямої кишки ІІ–ІІІ стадій із застосуванням неоад’ювантної дрібнофракційної променевої терапії».

Основні напрями наукових та практичних досліджень: лапароскопічна хірургія раку ободової та прямої кишки, хірургія прямої кишки зі збереженням сфінктеру, хірургія рецидивів та місцево розповсюджених пухлин органів черевної порожнини й тазу, хірургія позаорганних пухлин таза, хірургічне та комбіноване лікування колоректального раку з метастазами в печінку.

Наявність науково-практичних публікацій: Співавтор національних стандартів лікування колоректального раку (рак ободової та прямої кишки). Виступав з доповідями на наукових конференціях в Україні та країнах Європі.

Має понад 100 наукових публікацій.

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: Брав участь у конференціях, майстер-класах та дискусійних зустрічах в Австрії, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Великобританії, Франції, Ізраїлі та США.

Перебував на стажуванні з мініінвазивної лапароскопічної хірургії раку ободової та прямої кишки у Хорватії, Ізраїлі та Франції. Співорганізатор щорічних міжнародних наукових конференцій по лікуванню онкологічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту в Україні.

Членство в організаціях: Член правління Національної асоціації онкологів України (НАОУ).

Член Європейської асоціації колопроктологів (ESCP), Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES), Європейської спілки хірургічної онкології (ESSO), Міжнародної асоціації хірургів, гастроентерологів та онкологів (IASGO), Української спілки хірургічної онкології (USSO).

Контакти:  

тел:‭+380 (98) 123 01 03‬

e-mail: [email protected]

Зв’язок у Facebook