ЗВІРИЧ ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

foto-Zvirich-victor

Звірич В.В. – Завідувач відділення онкоколопроктології Національного Інституту Раку

Посада: Завідувач відділення онкоколопроктології.

Спеціалізація: онкохірургія, колопроктологія, загальна хірургія, ультразвукова діагностика, торакальна хірургія, публічне управління та адміністрування (заочна форма навчання).

Дипломи та ліцензії: вища кваліфікаційна категорія за фахом “онкохірургія”, вища кваліфікаційна категорія за фахом “хірургія”; друга кваліфікаційна категорія за фахом “колопроктологія”; сертифікат спеціаліста за фахом “торакальна хірургія”; сертифікат спеціаліста за фахом “ультразвукова діагностика”; сертифікат спеціаліста за фахом “травматологія та ортопедія”; диплом про навчання в клінічній ординатурі за фахом “Хірургія”; диплом спеціаліста “лікувальна справа” з відзнакою; диплом “магістра медицини” з відзнакою.

У 2004 році захистив магістерську роботу на тему: “Роль УЗД та СКТ у виборі хірургічної тактики при постнекротичних псевдокістах підшлункової залози”.

Основні напрями наукових та практичних досліджень: лапароскопічна хірургія пухлин ободової та прямої кишки, сфінктерозберігаючі операції, трансанальні ендоскопічні операції (ТЕО), комбіноване лікування (хіміопроменева терапія та хірургічні втручання) місцевопоширеного раку прямої, ободової кишки та локорегіонарних рецидивів. Комбіноване лікування (променева терапія, хіміотерапія, хірургія) метастатичного колоректального раку. Хірургічне лікування гриж передньої черевної стінки.

Наявність науково-практичних публікацій: Виступав на наукових конференціях в Україні та Європі. Має понад 25 наукових публікацій. 

Участь у конференціях, семінарах, симпозіумах: Приймав участь у конференціях, з’їздах, семінарах, майстер-класах в Україні, Австрії, Іспанії, Данії, Ізраїлі. Проходив стажування з лапароскопічної хірургії раку ободової та прямої кишки в Туреччині, Ізраїлі та Німеччині. 

Членство в організаціях: Національна асоціація онкологів України(НАОУ); Європейська спілка онкологів(ESMO); Українська спілка хірургічної онкології(USSO); Міжнародна асоціація хірургів гастроентерологів та онкологів (IASGO); Асоціація хірургів України; Асоціація колопроктологів України.

Контакти: +380988508076, e-mail: zvirvit@ukr.net, Facebook сторінка.