ЗВІЛЬНЕННЯ ГУБАРЄВОЇ Г.О.

Шановна громадськість та представники ЗМІ!

Стосовно інциденту, що відбувся між Губарєвой Г.О. та Віталієм Драганом, адміністрація Інституту висловила Віталію публічне вибачення, а Губареву Ганну звільнила з лікарської посади та із посади старшого наукового співробітника Наказом №107-К від 07.06.2018 року.

В зв’язку з тим що Губарєва за час перебування на посаді старшого наукового співробітника, виконувала наукову роботу, яку необхідно було завершити, на підставі ходатайства керівника і заступника директора з наукової роботи з нею було укладено короткостроковий контракт на 1,5 місяці з 16 липня 2018 року з чітко обумовленими обов’язками, а саме – завершення фрагменту роботи. Вказаний трудовий контракт було припинено достроково 13 серпня 2018 року.

УВАГА: Губарєву Г.О. не відновлювали на посаду лікаря ні разу. Губарева Г. не була поновлена і не підвищувалась на роботі! Дана фраза є вигадкою та відвертим перекручуванням фактів.

Додаткове юридичне роз’яснення слів “поновлення та підвищення на роботі працівника

Щодо членства Губарєвої з 2009 року в локальній етичній комісії при Інституті, то слід зазначити, що Комісія є незалежним органом, яка діє при лікувальному закладі, у якому проводяться клінічні випробування, науково-дослідні та дисертаційні роботи. До комісії входять медичні/наукові спеціалісти, особи інших спеціальностей, представники громадськості, які не є працівниками НІР, які здійснюють нагляд за дотриманням прав і безпеки досліджуваних пацієнтів.

14 серпня 2018р. після проведення засідання Комісії з питань етики при Національному Інституті Раку, за зверненням Колеснік О. О. щодо виключення Губарєвої Г.О. з Комісії, члени комісії прийняли рішення щодо її виключення з Комісії.

Офіційне звернення директора Національного Інституту Раку Колеснік Олени 

Читайте также: