Захист честі, гідності і ділової репутації.

Печерський районний суд міста Києва 27 жовтня 2020 року задовільний позов про захист честі, гідності та ділової репутації головного лікаря Національного інституту раку Безносенко Андрій Петровича.
Суд визнав що розміщена у ЗМІ інформація є недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Безносенка Андрія Петровича.
Інформація, яку поширив уповноважений з антикорупційної діяльності Національного інституту раку Пономаренко Сергій Сергійович.
Та яка була опублікована на веб-сайті «ВЕСТИ», що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Нові-Медіа» в мережі Інтернет та у друкованій газеті «ВЕСТИ», Всеукраинский выпуск”, НОМЕР_4, засновником та видавцем якої є ТОВ «Ньюз Паблішінг».
Зобов’язати спростувати дану статтю шляхом розміщення вступної та резолютивної частини рішення суду, у газеті «ВЕСТИ», Всеукраинский выпуск» накладом не менше 200 000 примірників.
Текст спростування повинен бути розміщений під назвою «Спростування інформації», на тих самих сторінках газети і таким самим шрифтом, що інформація не відповідає дійсності, не допускаючи при цьому власних коментарів.
Джерело https://reyestr.court.gov.ua/Review/92466791

Читайте также: