Я, Ніна

4 червня відбулась прес-конференція проекту “Я, Ніна”, на якій були присутні Головний лікар Національного Інституту Раку Андрій Безносенко та лікар-хірург відділення онкогінекології Олена Самохвалова.

Проект “Я, Ніна” реальна історія життя відомої журналістки та телеведучої Яніни Соколової, яка змогла побороти рак, та має на меті змінити ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе.

Яніна Соколова лікувалась в Інституті Раку. Довіра до української медицини та лікарів зростає щороку. Близько 900 тис. українців, які пройшли лікування від раку в Україні, живуть в ремісії. Це є доказом ефективного лікування на Батьківщині.
У Національному інституті раку щороку лікується 23 тис. пацієнтів – більшість з яких повністю одужує завдяки сучасному лікуванню. Професійне та відповідальне ставлення колективу інституту підтверджується щодня у боротьбі з “основною недугою 21 сторіччя”. Трансформація української медицини та Національного інституту раку зокрема, необхідна умова для ще більш визначного покращення результатів лікування раку в Україні.

Андрій Безносенко, онкохірург та лікар Яніни Соколової

Читайте также: