Річне стажування Миколи Зубарєва у Південній Кореї

 • certificate 4
  Сертифікат проходження навчання у роботизованих операційних клініки Северанс
 • daVinci opert
  Стажування з роботохірургії колоректального раку на роботі DaVinci SI
 • gastric operation Zubarev Nikolay
  Оперативні втручаннях при пухлинах ободової та прямої кишки, заочеревинних пухлинах, пухлинах шлунка та тонкої кишки, HIPEC за участю провідних професорів Міжнародній Клініці Severance
 • Noh Photo
  Участь в 10 міжнародних конференціях у Кореї
 • team photo Nikolay Zubarev
  Микола Зубарєв разом із колегами у клініці Северанс, Сеул, Корея
 • Zubarev Nikolay
  Зубарєв Микола - онкохірург, старший науковий співробітник науково-дослідного відділення пухлин черевної порожнини НІР
 • certificate main
  Сертифікат про завершення річного стажування з лапароскопічної та роботизованої хірургії пухлин шлунка, ободової та прямої кишки у Міжнародній Клініці Severance, при Університеті Йонсей, м. Сеул, Південна Корея

Кадровий потенціал Інституту Раку поповнився ще одним молодим фахівцем, який пройшов річне стажування у Міжнародній Клініці Severance, при Університеті Йонсей, м. Сеул, Південна Корея.

Зубарєв Миколай, представник консультативного комітету членства Європейської спілки онкохірургів ESSO в Україні, старший науковий співробітник науково-дослідного відділення пухлин черевної порожнини, к.мед.н., хірург-онколог відділення онкоколопроктології рік потому отримав міжнародний грант (AVISON INTERNATIONAL FELLOWSHIP GRANT) та пройшов річне стажування з лапароскопічної та роботизованої хірургії пухлин шлунка, ободової та прямої кишки у Кореї.

1

Стажування надало можливість разом із корейськими колегами проводити оперативні втручання при пухлинах ободової та прямої кишки, заочеревинних пухлинах, пухлинах шлунка та тонкої кишки, печінці та підшлункової залозі, HIPEC та перейняти прогресивніший досвід у провідних професорів клініки Северанс, серед яких завідуючим відділення колоректальної хірурігії, професор Kang Young LEE, професор відділення хірургії шлунка Teil SON та директор Ракового Центру Йонсей професор Sung Hoon NOH.

2
Приймав участь у мультидисциплінарних зборах, ранкових конференціях та наукових зборах, 10 міжнародних конференціях у Кореї та Європі (ESSO 38), у 5 воркшопах присвячених колоректальній хірургії, хірургії шлунка та підшлункової залози.

3
Пройшов стажування з роботохірургії колоректального раку на роботі DaVinci SI та у роботизованих операційних клініки Северанс, отримавши додаткові практичні знання.

4
Під час практики був задіяний у трьох наукових проектах присвячених органозберігаючий хірургії прямої кишки, вивченню факторів асоційованих з раком шлунку, вивчення ефективності різних хірургічних способів лікування нейроендокринних пухлин прямої кишки. Результати спільної роботи опубліковані у провідних наукових виданнях Кореї та світу.

Радіємо, що корейський досвід лікування колоректального раку з застосуванням малоінвазивної хірургії зі збереженням функції тазових органів, органозберігаючих операцій на прямій кишці, техніки малоінвазивної хірургії пухлин шлунка та тонкої кишки, ведення ускладнень після оперативних втручань, тактики швидкого відновлення пацієнтів після оператинвнихвтручань на шлунку, ободовій та прямій кишках наразі впроваджується у щоденну клінічну практику Інституту.

Читайте также: