Подяка спонсорам та благодійникам

Керівництво та співробітники відділення дитячої онкології Національного інституту раку висловлюють щиру подяку за надану спонсорську допомогу ПРАТ «КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «АВК» М. ДНІПРО», Фонду Родини Нечитайло а також анонімним благодійникам у придбанні проточного сепаратора крові Amicus Fenwal (A Frezenius Kabi).

У відділенні щорічно проходить лікування біля 300 дітей із усіх куточків України. Для забезпечення дітей донорськими тромбоцитами у період пригнічення власного кровотворення використовують переливання тромбоконцентрату (компоненту крові), як профілактика можливих кровотеч, які можуть мати для пацієнта летальні наслідки. Швидко, безпечно та ефективно готують тромбоконцентрат саме на проточному сепараторі крові.

За допомогою цього ж приладу проводиться забір стовбурових клітин кісткового мозку у наших маленьких пацієнтів. Пізніше ці клітини використовують для відновлення кровотворення після високодозової хіміотерапії. Це робить можливим проведення ефективного лікування солідних пухлин дітей з групи високого ризику.

 Завдяки цим людям лікування дітей у нашому відділенні стало більш ефективним та безпечним.

проточний сепаратора крові Amicus Fenwal (A Frezenius Kabi)

Читайте также: