Науково-дослідне відділення пухлин органів черевної порожнини

Науково-дослідне відділення пухлин органів черевної порожнини є провідним високоспеціалізованим центром надання хірургічного та комбінованого лікування онкологічним хворим.

 Відділенню пухлин органів черевної порожнини вдалось збільшити частку малоінвазивних та лапароскопічних оперцій до 60%, запроваджено трансанальна хірургія, активно розвиваються новітні технології, що дозволяє покращити тривалість життя онкологічних хворих навіть при 4-й стадії хвороби.

До його складу входять 3 високоспеціалізованих відділення:

Найвищі стандарти медичної допомоги гарантуються нашими професорами, лікарями та медичним сестрами, які щороку проходять стажування в провідних клініках світу. Відділення органів черевної порожнини стабільно впроваджує та розробляє новітні методи діагностики і лікування злоякісних новоутворень шлунка, 12-палої кишки, тонкої кишки, печінки, підшлункової залози, нирок, м’яких тканин та ін.

Онкохірурги відділення успішно виконують складні оперативні втручання, використовуючи останні дані міжнародних рекомендацій та досліджень при плануванні тактики лікування кожного окремого хворого.

Одним із найважливіших підходів в лікуванні хворих у відділенні є збереження високої якості життя хворих навіть після важких операцій, під час яких видаляють декілька уражених органів. Унікальний підхід із залученням спеціалістами суміжних відділень, дозволяє безпечно та ефективно проводити одномоментні втручання на органах черевної порожнини та органах жіночої або чоловічої репродуктивної системи, системі сечовиділення, операції із резекцією кісток скелету або легень.

Наукові співробітники відділення неодноразово презентували унікальний досвід з лікування пухлин шлунково-кишкового тракту на міжнародних конференціях та з’їздах та ділились своїм високим рівнем професіоналізму із зарубіжним колегам.

Контакти відділення:

Київ, вул. Ломоносова 33/43 Національний інституту раку, Клініка №1, 5 поверх, відділення пухлин органів черевної порожнини.

Телефон: +38 (044) 259-01-70

Електронна адреса: [email protected]

Лікувальна діяльністьНаукова діяльністьКонференціїСпівпраця

На сьогодні наукові співробітники науково-дослідного відділення органів черевної порожнини працюють над проектами:
1. “Розроблення нових методів комбінованого лікування хворих із метастатичними новоутвореннями черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу”
, метою якого є покращити безпосередні та віддалені результати комбінованого лікування хворих із метастатичним ураженням печінки, колоректальним раком та злоякісними новоутвореннями інших сайтів шляхом вивчення метаболічних предикторів перебігу захворювання, розробки методології контролю прогресування та вдосконалення існуючих алгоритмів хірургічного лікування. Керівники наукових досліджень регулярно проводять консультації та стажування із провідними європейськими центрами у питаннях експериментальної онкології.

З питань співпраці: Бурлака А.А.
close-envelope[email protected]

2. “Центр механічної жовтяниці”. Відділення пухлин печінки, підшлункової залози та онковаскулярної хірургії має доведені результати із застосування малоінвазивного методу ефективної декомпресії біліарних проток при механічній жовтяниці, а саме черезшкірне дренування та стентування жовчних проток (ЧЧХС). Інститут забезпечений необхідним обладнанням та спеціалістами, які володіють відповідним досвідом.

З питань співпраці: Зубарєв М.Г.
phone-receiver+38 067 671 41 77

close-envelope[email protected]

✔️19-21 вересня 2019 року пройшов IX Міжнародний Конгрес Онкохірургів. Більше 300 учасників приєдналися до дводенного заходу, який складався з курсу “Сучасні аспекти імунотерапії злоякісних новоутворень” та конгресу “Нове у хірургії раку шлунково-кишкового тракту”. Окрім тематичних доповідей українськими та закордонними спікерами із США, Швеції, Італії, Польші та Кореї на теми колоректальний рак, пухлини шлунку, пухлини гепатопанкреатобіліарної зони. Також увага була приділена Live-хірургії: оперативні втручання у виконанні провідних спеціалістів світового рівня із застосуванням лапароскопії та роботохірургії на найсучаснішому роботі Da Vinci Surgical System Xi з трансляцією з операційних Університецької клініки Йонсей (Корея).

Другий день конференції був присвячений оцінці відео презентації клінічних випадків учасників конкурсу Української спілки онкохірургів (УСО) та нагородженню учасників конкурсів USSO&ESSO.

kongres onkohirurgiv

✔️4-5 квітня 2019 року відбувся EDS Postgraduate Course. Перший в Україні європейський хірургічний курс, що об‘єднав на своїй дискусійній площадці провідних спеціалістів в хірургії травного тракту з країн Європейського союзу та України. Організаторами цієї події стали UEG – United European Gastroenterology, European Digestive Surgery – EDS та Національний Інститут Раку. Пишаємося тим, що дана подія сертифікована European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME) та всі учасники отримують 12 балів за системою європейської сертифікації лікарів.
EDS Postgraduate Course стала місцем для обміну досвідом між спеціалістами України та провідних установ світу, поглибленню знань та удосконаленню своїх можливостей в лікуванні складної хірургічної та онкологічної патології травного тракту.

✔️20-21 вересня 2018 р. у Києві відбулась щорічна науково-практична конференція “Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту”. Ця глобальна подія об’єднала провідних експертів, фахівців та дослідників з онкології з США, Європи, країн Азії та України, які ділилися новаторськими дослідженнями, нововведеннями та найкращим практичним досвідом у лікуванні пацієнтів із злоякісними пухлинами шлунково-кишкового тракту. Дана конференція є важливим кроком до розвитку української медицини, який дозволяє удосконалювати та підвищувати рівень знань українських лікарів у цій галузі онкології на світовий рівень.

✔️24-25 травня 2018 року Національний Інститут Раку провів першу науково-практичну конференцію присвячену хірургії печінки, підшлунковій залозі та заочеревинного простору – “Гепатопанкреатобіліарна хірургія”. До участі у конференції було запрошено понад 300 учасників, доповідачів та поважних гостей. Наукова програма була представлена спеціалістами найвищого світового рівня провідними експертами з США, видатними дослідниками з країн Європейського союзу та найкращими фахівцями з України.


Співробітники відділення пухлин органів черевної порожнини проходять стажування та мають наукову співпрацю із наступними хірургічними центрами світу:

  • Heidelberg University Hospital,
  • Georgetown University, Washington,
  • Vienna Central Hospital (AKH),
  • Asklepios Clinik Barmbek, Hamburg,
  • Yonsei University College of Medicine, Seoul,
  • Uppsala University Hospital.